Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році icon

Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 роціНазваНаказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році
Дата конвертації28.01.2013
Розмір76.66 Kb.
ТипНаказ
джерело

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100 ім.А.С.Макаренка

Харківської міської ради Харківської області


Н А К А З


27.08.2012 № _____

 

Про підсумки відпочинку та

оздоровлення школярів у 2012 році

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.04.2012 № 464 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.04.2012 № 202 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей м. Харкова у літній період 2012 року», міської Програми «Дитяче харчування на 2011-2015 роки», наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 03.05.2012 № 252 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 04.05.2012 № 98 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році», наказу управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 07.05.2012 № 229 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році», з метою організованого та якісного проведення відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул був відкритий шкільний табір «Сонечко», який працював з 28.05.2012 по 16.06.2012.

До табору були залучені 180 учнів 1-8, 10 класів, з них дітей: позбавлених батьківського піклування – 2, дітей інвалідів – 1, дітей з багатодітних сімей – 4, відмінників навчання – 12.

З районного бюджету на харчування дітей виділено – 420 грн. Батьки учнів за харчування дітей провели оплату в сумі - 22540 грн., що в порівнянні з 2011 роком на 11% менше.

У період роботи шкільного табору відпочинку «Сонечко» було оздоровлено 48% учнів 1-8, 10 класів:

1-А класі – 79% учнів,

2-А класі – 77% учнів,

2-Б класі – 43% учнів,

3-А класі – 78 % учнів,

3-Б класі – 54% учнів,

4-А класі – 48% учнів,

4-Б класі – 32% учнів,

5-А класі – 78% учнів,

5-Б класі – 76% учнів,

6-А класі – 48% учнів,

6-Б класі – 67% учнів,

7-А класі – 90% учнів,

7-Б класі – 50% учнів,

8-А класі – 68% учнів,

8-Б класі – 57% учнів,

10-А класі – 82% учнів.

(Гельфенбейн Ж.Я., Морозова В.О., Панченко А.Г., Полєхіна О.М., Кушнаренко Л.П., Приведенна Л.С., Сотникова С.В., Теренко О.А., Бурцева О.О., Кузнецова С.М., Стрельнікова І.М., Безсонова Л.Ю., Хаустова С.Г., Голосенко Т.А).

Згідно з наказом по школі № 136 від 11.05.2012 «Про організацію пришкільного табору відпочинку «Сонечко» для учнів 1-8, 10 класів» штат табору укомплектований: 12 вихователів, 4 технічних працівників. Директором табору призначено – Привалову Н.І., учителя математики, керівником з фізичної культури – Радченко М.А., музичним керівником – Дядечко Т.В. Усі співробітники мають допуск до роботи, забезпечено своєчасне проходження медичного огляду.

За табором закріплені 12 класних кімнат. У приміщеннях табору виконувався режим провітрювання, санітарно-гігієнічні вимоги.

Табір був забезпечений прибиральним інвентарем, миючими засобами, медикаментами, своєчасно проведено дезобробка приміщення. Санітарний паспорт табору відпочинку оформлений згідно з нормативними вимогами.

Складено план та режим роботи табору, графік харчування дітей. Завідуючою виробництвом їдальні Гриднєвою Т.Г. забезпечено виконання санітарних приписів Головного санітарного лікаря Київського района та

м. Харкова щодо організації якісного харчування школярів у таборі, організоване дієтичне харчування 120 учням, які знаходяться на диспансерному обліку. Діти щодня отримували різноманітні продукти харчування, соки, овочі, фрукти. Харчування школярів здійснювалося відповідно до циклічного меню, яке складено і затверджено в установленому порядку. Табір був забезпечений альтернативною питною водою «Роганська»

Медичний супровід шкільного табору відпочинку здійснювався медичним працівником 23 дитячої лікарні – медичною сестрою – Шабалтас І.В. (за погодженням). Своєчасно заповнювався бракіражний журнал, здійснювався медичний огляд дітей та контроль за якістю приготування їжі. Медикаментами табір забезпечено, індивідуальні медичні картки на дітей у наявності.

Виховна робота в таборі здійснювалася за такими напрямками:

 • Попередження дитячого травматизму;

 • Профорієнтаційна робота;

 • Художньо-естетична;

 • Екологічна;

 • Етична

 • Фізично-оздоровча;

 • Дозвільно-ігрова;

 • Національно-патріотичне виховання;

 • Превентивне, правове виховання;

 • Трудове виховання.

Педагогічний колектив школи у виховному процесі використовував наступні виховні методики та технології:

 • Комунарська методика;

 • Технологія А.С.Макаренка;

 • Створення ситуації успіху;

 • Педагогіка співпраці;

 • Інтерактивні технології.

Особлива увага у таборі була приділена роботі з дітьми пільгового контингенту та дітьми, які потребують особливої уваги. Використовувалися індивідуальні, групові, колективні форми роботи.

З метою розвитку пізнавальних інтересів школярів та організації їх змістовного дозвілля кожен день табірної зміни мав окремий напрям роботи і відповідну назву. зупинка "Країна знайомств", "Країна юних художників", "Держава українських ігор", "Країна театральна" тощо.

Були проведені:

 • КВК "Ми діти твої, Україно!", літературний КВК, математичний КВК, КВК «Видатні вчені України, рідного краю.», творчий конкурс з музичного та образотворчого мистецтва «Т.Г.Шевченко – художник і поет».

 • Екскурсії до лісопаркової зони "Умови існування рослин і тварин нашого краю", до історичного музею "Наш край – Слобожанщина»", до музею Великої Вітчизняної війни ЗОШ № 37, до музеїв «Кобзаря», Харківського метрополітену, НВО "Комунар", художнього музею, музею природи, планетарію, галереї «АВЕК», метеостанції, зоопарку, на дитячу залізницю.

На зупинці "Країна відкриття" з учнями 8, 10-х класів була проведена читацька конференція за творами письменників кінця ХХ століття. Для учнів 1-7-х класів була проведена екскурсія до районної бібліотеки ім.

А.С. Макаренка "Літературними стежками", "Мандрівка у світ казки". На десятий день роботи табору було проведено день народних традицій "Літні свята", у загонах проведені святкування зелених свят, вікторина "Хто знає народні звичаї".

На зупинці "Країна юних художників" дітям сподобалося малювати на асфальті. При проведенні конкурсу малюнків "Ось і літо прийшло!" через малюнок можно було передати свої почуття радості, захопленості красою природи.

На зупинці "Спортивна" проводилися змагання між класами з різних видів спорту. Були визначені кращі спортсмени табору.

Соціальними партнерами табору були науково-виробниче об’єднання «Комунар», Харківський національний аерокосмічний університет

ім. М.Є.Жуковського, дитяча бібліотека ім. А.С.Макаренка.

У перший день роботи табору з учнями були проведені бесіди з усіх видів дитячого травматизму та зроблені відмітки про їх проведення у відповідному журналі, щоденний облік відвідування учнями табору, протягом зміни забезпечувалося виконання правил особистої гігієни учнів.

Протягом табірної зміни діти багато побачили цікавого, узнали нового. Відпочинок дітей у таборі згуртував учнів різних класів, сприяв вихованню розвитку вміння жити у колективі, дружити навчив дітей бути добрими, допоміг їм проявити свої можливості, під час участі у різних конкурсах, турнірах, спортивних змаганнях, трудових десантів, а головне в колективно творчих справах.

Проводилася робота з відзначення 67-ї річниці Перемоги. На зупинці «Сонце слави» пройшла КТС «Пам'ять» на території Меморіального комплексу у лісопарку. Під час табірної зміни були проведені екскурсії до воєнних музеїв різних шкіл, діти прослухали лекцію «Історія м. Харкова та національних меншин у роки Другої Світової війни».

Закриття табірної зміни відбулося проведенням урочистої лінійки та КТС «Подарунок табору». У день закриття табору учні були нагороджені грамотами, дипломами.

Робота табору завершилася проведенням бесіди щодо попередження дитячого травматизму на канікулах.

Значну роботу щодо організації змістовного відпочинку школярів у таборі «Сонечко» здійснювала начальник табору Привалова Н.І., заступник директора з навчально-виховної роботи Полєхіна О.М.

1 відмінниці навчання була надана безкоштовна путівка у табір відпочинку.

Проблемних питань під час роботи табору не було.


Н А К А З У Ю:


 1. Відзначити якісну роботу вчителів Теренко О.А., Бурцевої О.О., Полєхіної О.М., Морозової В.О., Стрельнікової І.М., Панченко А.Г. щодо залучення дітей до шкільного табору відпочинку «Сонечко».
 1. Відзначити значну роботу щодо організації змістовного відпочинку школярів у таборі «Сонечко» начальника табору Привалової Н.І.
 1. Приваловій О.А., учителю математики, за багаторічну сумлінну роботу щодо організації змістовного відпочинку школярів у таборі «Сонечко» оголосити подяку.
 1. Класним керівникам 1-8, 10 класів на батьківських зборах розглянути питання щодо відпочинку дітей улітку 2012 року.

Вересень 2012


 1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Полєхіній О.М. при організації роботи пришкільного табору відпочинку влітку 2013 року провести роз’яснювальну роботу з батьківською громадкісттю щодо збільшення фінансування для якісного харчування дітей.

Квітень-травень 2013


 1. Вказати класним керівникам Сотниковій С.В., Приведенній Л.С., Кушнаренко Л.П., Безсоновій Л.Ю., Голосенко Т.А. на недостатню роботу з батьківською громадою щодо залучення дітей до шкільного табору відпочинку.
 1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи В.В.Ткач


З наказом ознайомлені:

Полєхіна О.М.

Морозова В.О.

Безсонова Л.Ю.

Павленко О.М.

Бурцева О.О.

Панченко А.Г.

Віноградова С.Б.

Привалова Н.І.

Гельфенбейн Ж.Я.

Приведенна Л.С.

Голосенко Т.А.

Сотникова С.В.

Древа О.В.

Стрельнікова І.М.

Комарницька Ж.Є.

Теренко О.А.

Кузнєцова С.М.

Тимошенко Л.М.

Кушнаренко Л.П.

Дядечко Т.В.

Шабалтас І.В.


Схожі:

Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №412 Про підсумки проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Золочівського району у 2012 році» відділ освіти, загальношкільні, позашкільні,...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №148 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у 2012 році
Департаменту освіти Харківської міської ради від 04. 05. 2012 №98 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №98 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році
Харківської обласної державної адміністрації від 03. 05. 2012 №252 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №157 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів району у 2012 році
Департаменту освіти Харківської міської ради від 04. 05. 2012 №98 «Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №254 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Золочівського району у 2012 році
Харківської обласної державної адміністрації від 03. 05. 2012 №252 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №252 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році
Харківської обласної державної адміністрації від 21 квітня 2010 року №205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №286 Про придбання путівок в оздоровчий табір «Берізка» для дітей пільгового контингенту улітку 2012 року
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №288 Про придбання путівок в оздоровчий табір «Берізка» для вихованців Золочівського дитячого будинку улітку 2012 року
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №287 Про придбання путівок в оздоровчий табір «Берізка» для вихованців Золочівського дитячого будинку улітку 2012 року
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої...
Наказ № Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів у 2012 році iconНаказ №250 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році
Харківської обласної державної адміністрації від 21. 04. 10 №205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015 роках»,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи