Посадова інструкція керівника гуртка icon

Посадова інструкція керівника гурткаНазваПосадова інструкція керівника гуртка
Дата конвертації24.02.2013
Розмір57.63 Kb.
ТипДокументи
джерело

ПОГОДЖЕНО” „ЗАТВЕРДЖУЮ”

Голова профкому Директор ­­­­­­­_____________ НВК

„ __ „ ___________ 2011 року „ __ „ ______________ 2011 року


Посадова інструкція керівника гуртка

__________________________________________________

(прізвище, ім 'я, по батькові)


1. Загальні положення

  1. Керівник гуртка (педагог додаткової освіти) призначається на посаду та звільняється з неї начальником відділу освіти.

  2. Керівник гуртка повинен мати повну або базову вищу освіту (без урахування стажу педагогічної роботи). Особа, що не має відповідної освіти, але має достатній практичний досвід, знання, вміння (наприклад у галузі народних промислів) та виконує якісно і в повному обсязі покладені на неї посадові обов'язки, за рекомендацією атестаційної комісії школи, як виняток, може бути призначена на посаду керівника гуртка (педагога додаткової освіти).

  3. Керівник гуртка підпорядкований безпосередньо заступнику директора з виховної роботи.

  4. У своїй діяльності керівник гуртка керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про загальну середню освіту», наказами органів управління освітою всіх рівнів з питань освіти й виховання учнів, правилами й нормами охорони праці, техніки безпеки, а також Статутом та локальними правовими актами школи (в тому числі Правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами й розпорядженнями директора, цією Інструкцією), трудовим договором (контрактом). Керівник гуртка дотримується Конвенції про права дитини.

  5. Функції

Основними напрямами діяльності керівника гуртка є:

  1. Додаткова освіта учнів школи.

  2. Розвиток творчих здібностей учнів.

  3. Сприяння саморозвитку і самореалізації учнів.

  4. Посадові обов'язки

Керівник гуртка виконує такі посадові обов'язки:

  1. Комплектує склад учнів гуртка, секції, студії, клубного чи іншого дитячого об'єднання і вживає заходів щодо його збереження протягом строку навчання.

  2. Здійснює додаткову освіту учнів.

  3. Забезпечує педагогічне обґрунтований вибір форм, засобів і методів роботи (навчання) виходячи з психофізіологічної доцільності.

  4. Забезпечує дотримання прав і свобод учнів.

  5. Бере участь у розробці та реалізації освітніх програм.

  6. Складає плани і програми занять, забезпечує їх виконання, веде встановлену документацію та звітність.

  7. Виявляє творчі здібності учнів, сприяє їхньому розвитку, формуванню стійких професійних інтересів та нахилів.

  8. Підтримує обдарованих і талановитих учнів, у тому числі дітей із обмеженими можливостями здоров'я.

  9. Організовує участь учнів у масових заходах.

  10. Надає в межах своєї компетенції консультативну допомогу батькам (особам, що їх замінюють), а також педагогічним працівникам школи.

  11. Забезпечує під час проведення занять дотримання правил охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту, проводить інструктаж з охорони праці учнів з обов'язковою реєстрацією в журналі встановленого зразка.

  12. Оперативно сповіщає адміністрацію школи про кожний нещасний випадок, вживає заходів щодо надання першої долікарняної допомоги.

  13. Підвищує свою професійну кваліфікацію, бере участь у методичній роботі різних форм, в тому числі у діяльності методичних об'єднань.

  14. Бере участь у роботі педагогічної ради школи.

  15. Проходить періодично безкоштовний методичний огляд.

  16. Дотримується етичних норм поведінки, що відповідають громадському статусу педагога, в школі, побуті, громадських місцях.

  17. Права

Керівник гуртка має право на:

  1. Участь в управлінні школою згідно із Статутом школи.

  2. Захист професійної гідності та честі.

  3. Ознайомлення зі скаргами та іншими документами, що містять оцінку його роботи, надання щодо них пояснень.

  4. Захист своїх інтересів самостійно чи через представника, в тому числі адвоката, у випадку дисциплінарного чи службового розслідування, пов'язаного з порушенням педагогом норм професійної етики.

  5. Конфіденційність дисциплінарного (службового) розслідування, за винятком випадків, що передбачені законом.

  6. Вільний вибір та використання методик навчання та виховання, навчальних посібників і матеріалів, підручників, методів оцінювання знань учнів.

  7. Підвищення кваліфікації.

  8. Проходження атестації на добровільній основі на відповідну кваліфікаційну категорію.

  9. Давання учням під час занять та перерв обов'язкових для виконання розпоряджень щодо організації занять і дотримання дисципліни, притягнення учнів до дисциплінарної відповідальності у випадках та порядку, встановлених Статутом школи і Правилами заохочення й покарання учнів школи.

  10. Відповідальність

  11. Керівник гуртка несе відповідальність відповідно до законодавства України за якість виконання освітніх програм, збереження життя і здоров'я учнів під час занять, дотримання їхніх прав і свобод.

  12. За невиконання чи неналежне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку школи та інших локальних нормативних актів, посадових обов'язків, встановлених цією Інструкцією, керівник гуртка несе дисциплінарну відповідальність у порядку, встановленому трудовим законодавством.

  13. За застосування, в тому числі одноразове, методів виховання, пов'язаних із фізичним і/чи психічним насиллям над особистістю учня, а також скоєння іншого аморального вчинку керівник гуртка може бути звільнений з посади, яку він обіймає, відповідно до трудового законодавства і Закону України «Про освіту».

  14. За завдані школі чи учасникам освітнього процесу у зв’язку з виконання (невиконанням) своїх посадових обов'язків збитки керівник гуртка несе матеріальну відповідальність в порядку і межах, встановлених трудовим і/чи цивільним законодавством.

  15. ^ Взаємовідносини (зв'язки за посадою)

Керівник гуртка:

  1. Працює в режимі виконання встановленого йому навчального навантаження в повному обсязі відповідно до розкладу занять, участі в обов'язкових планових загально шкільних заходах і само планування обов'язкової діяльності, для якої не встановлені норми обсягів виконання.

  2. Самостійно планує свою роботу на кожний навчальний рік і кожний семестр. План роботи затверджує заступник директора з виховної роботи не пізніше ніж через п'ять днів після початку семестру.

  3. Подає заступнику директора школи з виховної роботи письмовий звіт про свою діяльність в обсязі не більше 5-ти сторінок друкованого тексту протягом 5-ти днів після закінчення навчального семестру.

  4. Отримує від директора школи та його заступників інформацію нормативно- правового і організаційно-методичного характеру, ознайомлюється під розписку з відповідними документами.

  5. Працює в тісній взаємодії з учителями, батьками учнів (особами, що їх замінюють), систематично обмінюється інформацією з питань, що належать до його компетенції, з адміністрацією та педагогічними працівниками школи.


З посадовою інструкцією ознайомлений(а) _____________________________________


Розроблено заступника директора школи з навчально-виховної роботи

____________________________________________Схожі:

Посадова інструкція керівника гуртка iconПосадова інструкція
Акушерка призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом керівника...
Посадова інструкція керівника гуртка iconПосадова інструкція
Агроном призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом керівника...
Посадова інструкція керівника гуртка iconКерівник туристської групи
Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність керівника туристської групи
Посадова інструкція керівника гуртка iconЗ досвіду педагогічної роботи керівника гуртка «Чарівна намистина» Добровеличківського цдют бондаренко Таміли Леонідівни
Це мистецтво дуже запалює дітей, сприяє їх творчій активності, створює обстановку доброзичливості, зближує їх з природою
Посадова інструкція керівника гуртка iconЗ досвіду роботи керівника гуртка
Для кожної країни досить значущим є все, що пов’язано з формуванням інтелектуальної особистості. Від вирішення цього завдання багато...
Посадова інструкція керівника гуртка iconЗ досвіду роботи керівника гуртка
Для кожної країни досить значущим є все, що пов’язано з формуванням інтелектуальної особистості. Від вирішення цього завдання багато...
Посадова інструкція керівника гуртка iconМ. Новий Буг 2012р. Перелік професійних цінностей керівника гуртка (творчого об’єднання)
Професійні знання (знання основ педагогіки, психології; знання основних напрямів і змісту позашкільної освіти; знання методики і...
Посадова інструкція керівника гуртка iconПосадова інструкція
Апаратник виробництва молочного цукру відноситься до категорії технічних виконавців
Посадова інструкція керівника гуртка iconГурток "Юних фотоаматорів" (керівник гуртка: Молчанов Є. А)
Творчі фотороботи вихованців гуртка юних фотоаматорів (керівник гуртка Молчанов Є. А) на Всеукраїнський конкурс (м. Луганськ) фотомистецтва...
Посадова інструкція керівника гуртка iconЧерговий
Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність чергового
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи