Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» icon

Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я»НазваСценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я»
Дата конвертації16.05.2013
Розмір45.19 Kb.
ТипСценарій
джерело

СЦЕНАРІЙ

театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю

«Молодь обирає здоров’я»

Кам’янець-Подільського НВК №17


Сорочинський ярмарок


Голос з-за куліс:

- На Сорочинський ярмарок потрапили сучасні підлітки…Ой, що ж то було, якого переполоху натворили, але ви краще дивіться і самі все зрозумієте і , надіємось, зробите правильні висновки!


Звучить етномузика. На сцену виходять дівчата в українських костюмах, виносять пожитки на продаж, співають пісню:


Ой, у літній гожий час прийшов ярмарок до нас з неба на руках:

Сало, м’ясо, галушки, молоко і пиріжки -

Це є ріка життя.

То козацький хлібний квас дасть наснаги вам ураз, втому забере,

а городина своя, натуральна, поживна, силу поверне. (Композиція з мюзикла «Сорочинський ярмарок» Олега Скрипки).


- Здоровенькі були, кумонько!

- І вам доброго здоров’я, голубонько!


^ Вибігають діти:


- Здрастуйте, тітоньки, а чи буде сьогодні ярмарок?

- Та як є товар, то чому ж не розпочати!

- Ярмарок, ярмарок!


Звучить сучасна музика, заходять підлітки, вигукуючи «Hello everybody! How аre you?»

Маленька дівчинка повчає їх

-Що то ви таке кажете?

- Як що? Вітаємось!

-Це неправильно, адже з давніх – давен наш народ найбільшою цінністю у житті вважав здоров’я. І, вітаючись чи прощаючись, люди бажали здоров’я один одному. Тому кажіть: «Здрастуйте!», «Здоровенькі були!», «Дай Боже здоров’я!».


^ Стали до прилавків, починається ярмарок.


 • А шо то за гості заморські до нас приїхали,одежина така в них дивна, товари невідані?

 • Здалеку ми приїхали,з Хмельницької товкучки, на вас подивитись, себе показати ну і, звісно товар запропонувати! Спробуйте, будь ласка!


День наближається, усі збираються,

і на полицях вже увесь товар.

ми всі сучаснії, торговці часнії,

прийшли на ярмарок пропонувать:


Купіть сухарики і ще кальмарики,

Запийте колою - все з ГМО.

Воно не страшнеє, і безопасноє

На світі кращого ніде нема! (на мотив пісні Володимира Преснякова «Бублики»)


Всі зацікавлено підходять, куштують.


До підлітка-торговця підходить дівчинка і питає:

 • Дядьку, чого від вас так тхне?

 • Ай,відчепись від мене!

 • Якийсь ти грубий, от Остап, шо за млином живе ,от то хлопець! Високий, посмішка сяє на все село, а у тебе такі зуби жовті… Як ти будеш дівчину цілувати?

 • Одчепись ,злидня!

 • То що, цигарки?!

 • А ти звідки дізналась?

 • А у мене брат старший також надумав дорослим стати! А як був дитиною, так і залишився, тільки набрався хвороб! Та то ненадовго, його як бабуня здибали за клунею, то гналися за ним з прутом через все село, ото сорому набрався! Вже й ніколи до рота не візьме тої цигарки!


^ Підходить хлопчик до дівчини-підлітка, що продає з іншого боку:

 • Та чого забажаєш, тільки чому ти такий сумний?

- Як мені все надоїло!    

І кому яке з них діло,

Що Стецько робить повинен

І не пити й не палити, з спортом щоб у дружбі жити

Хай собі говорять люди -

Я ж робить цього не буду • Ну то роби як хочеш, у нас взагалі свобода вибору, що хочемо, те й робимо! І пусте, що батько забороняє, ми вже дорослі, самі собі хазяї!

 • Це як так може бути? Адже слово батька- закон! Я ще ого-го як отримаю, як з вами зв’яжусь! Йду я від вас, а то як батько прийде, то дасть на горіхи!


^ Поруч проходить бабуся і жаліється:

 • Ай, Божечко, шо ж то має бути, картофлі не підгорнені, морква не полена, роботи купа, ціплятка за ногами бігают, їсти просят, не вспієш повернутися - і день пройшов, нічого не зробила, нічого не встигла. Старість прийшла, все стала повільно робити…

 • Бабусю, то я вам поможу, не бідкайтесь! Випийте ось, втому як рукою зніме, цілу ніч зможете на городі поратись. Не хвилюйтесь, я вам дурного не пораджу, сам таке п‘ю - і нічого, живий-здоровий перед вами стою! А те що очі червоні, не звертайте уваги, то у вас сонце так сліпить.

 • А дайте скуштувати мені ще оцього жовтенького, хвилястого! Шо там пише? З куркою… О-о-о я таке люблю!

 • На здоров’ячко, бабусю!


-Торгівля у вас іде гарно, але ж ярмарок однією торгівлею не обмежується. Що ще зможете показати, яку забаву запропонуєте?

- Ну давай, Ань, покажемо їм, як ми у вільний час розважаємось.

( танцюють як на дискотеці)

 • Це що, танці? Ось танці!


(Фрагмент українського танцю)


Раптом одній жінці стало погано:

 • Ой, шо ж то робиться, помирає жінка, хфельшера сюди!

 • Та якого вельшера, знахарку сюди!


Жінка приходить в себе :

 • Та не треба мені нікого, ви краще от цих бісів тримайте, то вони мене отравили… Гляньте, шо вони мені дали! Агій на ваші голови. Дали вони мені свого пійла…Яяк випила його, того яду, серце з грудей вискакує, світ ся крутит, дід не знає шо ся робит, сусідку вже привів… вроки знімати, яйці викачувати…. Ледь Богу душу не віддала!


^ Ще одна жінка виходить:

- Так-так, не пускайте, я теж від них постраждала!

 • Параско, де то ви пропадали ?

 • Ой , не питай мене, біс попутав. Ціво вурвителі, шо поприїжджали до нас Бозна- звідки, показали якусь дурну машину : ну, знаєш, такий ……….. (опис ноутбука)… А там!... Йой, картинок, пісеньок, мужчин таких гарних бачила, навіть гусей і корів можна розводити. Як зайшла туди, так і щезла. Вернувся мій Степан з норми, ой бідна я була, бідна… Корова не доїна, свині не годовані, кури поклювали яйці, бо не зібрала, городина заросла й пов’яла…Клякнула перед іконами на коліна, била поклони чолом , шо більше таке не буду робити!


^ Повчальний монолог дівчинки:

 • Бачите, що натворили тим непотребом, що привезли з собою! Півсела ледь не покалічили, а нам ще жити і жити, неньку Україну прославляти!

 • Виженіть їх звідси геть, щоб і духу не було!

 • Ні, то не діло, краще заберіть у них те все і не віддавайте! А ви, жіночки, візьміть їх до себе та навчіть традицій наших, їжею людською нагодуйте! А ви щоб потім гарно подякували!

 • Так-так, знаємо! Дякуємо, дай, Боже, здоров’я!


^ Фінальна пісня


Ще не пізно все поміняти, ще не пізно час догнати,

Ще не пізно сум забути і піти вперед.

Давай не будем себе зневажати, про щасливе життя будемо дбати,

Став подалі комп’ютер і чіпси та ходи до нас!


Приспів

Ти намалюєш небо, ми намалюємo сонце тобі,

і ми з весняним вітром підемo назустріч здійсненю мрій. (композиція QUEST PISTOLS «Волшебные краски»)


- У ХХІ столітті в моду повертається етностиль у одязі, музиці, традиціях, а бути здоровим - із моди ніколи не виходило! Тому тобі обирати, чи бути і модним, і здоровим, і щасливим.


Музика, танець і поклон.Схожі:

Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconПро підсумки проведення районного фестивалю конкурсу "Молодь обирає здоров'я"
«Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’», з метою формування, популяризації й пропаганди...
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconПро проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю конкурсу "Молодь обирає здоров'я"
Партнерство заради розвитку", Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" та з метою формування, популяризації та...
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconСценарій позакласного заходу
Виступ шкільної команди учнів на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Молодь обирає здоров'я»
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №279 Про проведення районного етапу ХІІ обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»
«Молодь обирає здоров’я»”, з метою формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров'я, пропаганди...
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconМолодь обирає здоров’я

Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconКіровоградський державний музей музичної культури імені Кароля Шимановського
У рамках святкування Дня музеїв студенти Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна» побували у Кіровоградському...
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №20 Про проведення районного та обласного етапів фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!» у рамках Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»,
«Таланти твої, Запорізький краю!» у рамках Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», обласного...
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconУ дніпропетровському театрально-художньому коледжі відкрито нову спеціальність фахівця з петриківського розпису, на якій навчається вже 15 студентів у рамках проекту «Петриківка – національний бренд України»,
У рамках проекту «Петриківка – національний бренд України», що реалізується за ініціативи губернатора Дніпропетровщини Олександра...
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconСценарій літературно-музичної композиції присвяченої 200-річчю з дня народження М. В. Гоголя
М. В. Гоголя і поглибити їхні знання про особистість Гоголя та його ставлення до музики
Сценарій театрально-музичної міні-вистави в рамках фестивалю «Молодь обирає здоров’я» iconНаказ №144 Про поїздки на вистави тюгу, хатобу 30. 10. 2012 в м. Харків Відповідно до графіка навчальних екскурсій та навчальної практики наказую
Організувати для перегляду вистави в тюг групи у складі учнів 1, 2, класів (Додаток 1)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи