Уроку після виконання icon

Уроку після виконання



НазваУроку після виконання
Дата конвертації29.05.2013
Розмір38.45 Kb.
ТипДокументи
джерело

Тема: Зовнішність

Цілі: - активізувати в усному мовленні лексичний матеріал теми;

  • навчити учнів описувати зовнішність людей;

  • розвивати навички усного мовлення за темою;

  • тренувати учнів в аудіюванні;

  • розвивати орфографічно правильне письмо;

  • виховувати в учнів

Обладнання: підручники „Deutsch“ Н. Басай для 6 класу, картки з малюнками ЛО теми, картки з зображеннями людей, картки до ігор «Wer malt am schnellsten» та «Fragt und antwortet», малюнки з зображеннями сонця


Х І Д У Р О К У

I. Організаційний момент

1. Привітання

L. – Guten Tag, liebe Kinder!

– Wie geht’s euch heute?

– Setzt euch, bitte!

2. Повідомлення теми та мети уроку

Вчитель пропонує учням здогадатися, як називається тема уроку після виконання

мовної зарядки

L. – Wir beginnen unsere Stunde mit der Mundgymnastik. Hört zu und sprecht nach!


Punkt, Punkt, Komma, Strich,

fertig ist das Sonnegesicht.

Die Punkte sind die Augen,

das Komma ist die Nase,

der Strich ist der Mund.


L. – Also, wie heißt unser heutiges Thema? Ja, ihr habt Recht. Das Thema heißt „Das Äußere“

Heute in der Stunde wiederholen wir die Wörter zum Thema, hören einen Text und

beschreiben die Personen.

Вчитель роздає учням малюнки з зображенням сонця та пропонує, повторивши ще раз вірш мовної зарядки, намалювати сонечку очі та ніс, а рот домалювати в кінці уроку. Вигляд лінії, яка зображуватиме рот сонячного обличчя відображатиме настрій учня по закінченню уроку.


ІІ Основна частина уроку

1. Повторення лексичного матеріалу

1.1 Робота з картками з зображеннями ЛО теми (вчитель показує зображення частин тіла людини, учні називають їх німецькою мовою)


1.2. Гра „Fragt und antwortet“

Вчитель ставить запитання до малюнка, учні усно відповідають на них




L. – Wie heißt Nummer 1?

Sch. – Nummer 1 ist der Kopf

  • Nummer 2 ist …..

  • Nummer 3 ist …



1.3. Гра «Wer malt am schnellsten?»

Клас ділиться на 2 команди. Представники кожної команди по черзі підходять до карток з завданнями та малюють вказані частини тіла. Рис.1 для першої команди та Рис.2 для другої команди.





Рис.1 Рис.2


1.4 «З’єднай правильно!»

На дошці написані в 2 стовпчики українські та німецькі слова. Учні по черзі підходять до дошки та з’єднують їх.

L. – Verbindet richtig deutsche und ukrainische Wörter!




rund oval kurz eckig lang dünn schlank gelockt breit hell schmal groß dick klein



круглий

квадратний

довгий

овальний

худий

короткий

широкий

кучерявий

стрункий

товстий

маленький

вузький

світлий

великий



2. Навчання усного мовлення

2.1 Опис малюнка

L. – Schaut euch das Bild an! Beantwortet die Frage und beschreibt die Person auf dem Bild!

1. Ist das Mädchen schön?

2. Wie ist ihr Gesicht?

3. Sind ihre Augen groß?

4. Wie sind ihre Augen?

5. Sind ihre Haare kurz oder lang?

6. Sind ihre Haare dunkel oder hell?

7. Wie ist ihre Nase?

8. Sind ihre Wangen dick und rot?

9. Wie sind ihre Ohren?

10. Ist ihr Mund groß oder schmal?

11. Sind ihre Lippen schmal oder dick?

12. Ist das Mädchen schlank?


2.2. Робота в парах

Учні отримують картки з зображеннями людей та описують їх в парах, ставлячи один одному запитання та відповідаючи на них.

L. – Arbeitet zu zweit. Beschreibt die Bilder.


Фізкультхвилинка

Turngymnastik


Eins und zwei und drei und vier,

ich helfe dir und du hilfst mir.

Fünf und sechs und sieben und acht,

Schnell sind die Aufgabe gemacht.


3. Подання тексту для аудіювання

L. – Jedes Mädchen hat die geliebte Puppe. Lena hat sie auch. Wie ist Lenas Puppe?

– Hört den Text und macht die Aufgabe zum Text.

Учні заздалегідь отримують картки з завданням до тексту


Text

Lenas Puppe

Lena hat eine Puppe. Sie heißt Else. Lenas Puppe ist nicht klein. Sie ist sehr schön. Sie hat große blaue Augen. Ihre Nase ist kurz und ihre Wangen sind rund. Der Mund ist rot wie Rose. „Ich leibe sehr meine Puppe“ – sagt Lena.


Aufgabe zum Text

Ergänze die Sätze durch die Informationen aus dem Text:

1. Lenas Puppe heißt...

a) Anna; b) Else; c) Heidi;

2.Die Puppe ist ...

a) klein; b) nicht klein; c) groß;

3.Die Puppe ist sehr ...

a) schön; b) hübsch; c) nett;

4.Ihre Haare sind...

a) kurz; b) lang und lockig; c) braun;

5.Die Augen sind...

a) grün und klein; b)groß und blau; c) klein und braun;

6.Der Mund ist rot wie ...

a) Rose; b) Tulpe; c) Nelke;

7.Lena sagt:

a) ich liebe meine Puppe nicht; b)ich liebe meine Puppe; c) ich liebe sehr meine Puppe;


4. Розвиток орфографічно правильного письма

4.1 Доповни речення!

Учні доповнюють речення використовуючи відповідні слова в дужках

L. – Ergänzt die Sätze durch die passenden Wörter in Klammern.


Meine Mutter heißt…. Sie ist (jung, alt) Sie ist ... Jahre alt. Ihr Gesicht ist (oval, rund, eckig, breit, schmal). Die Wangen sind rot und der Mund ist (groß, klein, rund, breit, schmal). Ihre Lippen sind (dick, dünn). Die Haare sind (dunkel, hell. grau. gelockt). Sie trägt ihre Haare (kurz, lang). Ihre Augen sind (groß. blau. grün. braun) und die Ohren sind (klein, groß). Meine Mutter ist (Ärztin, Lehrerin, Verkäuferin, Bibliothekarin) von Beruf. Sie arbeitet (im Krankenhaus, in der Schule, im Kaufhaus, in der Bibliothek). Meine Mutter ist (schön, gut, schlank). Ich liebe meine Mutter sehr.


4.2 Презентація письмових робіт класу

Кілька учнів читають свої тексти вголос

L. – Lest den Text vor!


ІІІ Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання

Учні повинні описати зовнішність свого друга. Свою розповідь можна доповнити малюнками.

2. Підведення підсумків уроку

Учням пропонується домалювати на обличчі сонця, яке кожен з них отримав на початку уроку, посмішку, яка відображала б їхній настрій.

L. – Hat unsere Stunde euch gefallen? Nehmt das Sonnengesicht und malt dort den Mund.

– Ihr habt heute sehr gut gearbeitet. Eure Noten sind …. (Оцінювання)



Схожі:

Уроку після виконання iconКонспект уроку з фізичної культури для учнів 5-го класу. Тема уроку : Дружимо з баскетболом. Завдання уроку: Повторити техніку виконання подвійного кроку
Шикування, привітання, рапорт, повідомлення завдань уроку. Техніка безпеки на уроці
Уроку після виконання iconТема: Сума кутів трикутника Тип уроку: засвоєння нових знань
Очікувані результати: після уроку учні зможуть Епіграф: Геометрія – правителька всіх розумо
Уроку після виконання iconТема: Арифметичний квадратний корінь Тип уроку: засвоєння вмінь і навичок
Очікувані результати: після уроку учні зможуть Обладнання: комп’ютер, робочі зошити
Уроку після виконання iconТема: Додавання і віднімання дробів з однаковими Тип уроку: застосування вмінь і навичок
Очікувані результати: після уроку учні зможуть Епіграф: Найвище призначення математики
Уроку після виконання iconТема: Рівняння Тип уроку: вивчення й первинного
Очікувані результати: після уроку учні зможуть Обладнання: таблиці «Рівняння», таблиця-ключ
Уроку після виконання iconТип уроку: комбінований хід уроку
Мете: познайомити учнів з історією елліністичних держав, що виникли після розпаду держави О. Македонського, із внеском народів країн...
Уроку після виконання iconУроку. Технологія виконання мережок. Мережка «одинарний прутик», «подвійний прутик»
Мета уроку. Ознайомити учнів з технологією виконання мережок, навчити виконувати мережки «одинарний прутик», «подвійний прутик»;...
Уроку після виконання iconКонспект уроку Урок№10 5) Тема уроку
Тема уроку. Запуск на виконання програм. Типи файлів. Зв’язок типів файлів з програмами та з розширеннями імен файлів
Уроку після виконання iconХудик Любов Володимирівна. № п/п Зміст урок
Навчити техніки виконання кидка м`яча в корзину після ведення і подвійного кроку
Уроку після виконання iconКонспект уроку в 2му класі по темі: «Робота в зоопарку. Навчання читання та говоріння.» Вчитель: Братченко Яна Володимирівна
Навчити розуміти текст не звертаючи уваги на незнайомі слова. Навчити відповідати на запитання після тексту. Формувати навички аудіювання...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи