Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» icon

Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»НазваОголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Дата конвертації10.08.2014
Розмір329.61 Kb.
ТипОголошення
джерелоВих. № 17/06-14/445-OГ/МЮ/ВГСУ від 17.06.2014 року
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Державному органу з питань банкрутства
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6

Адміністратору автоматизованої системи – ДП «Інформаційні судові системи»
Виконавчого Директора

ТБ «Електронні торги України»

Пономарьової Злати Юріївни

Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3

Щодо розміщення оголошення

про проведення електронних торгів

на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Чернігів, код ЄДПРОУ 38478945, місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, буд. 26, кв. 14, повідомляє про проведення аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів ТБ «Електронні торги України» з продажу майна СТОВ "Світанок", ідентифікаційний код 03794727, розташованого за адресою: 16560, с. Тиниця, вул. Бахмацька,1А., Бахмацького р-н., Чернігівської обл.

 

^ Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 105188

Критерій


Опис


1.


Номер лоту


105188


2.


Характеристика майна


Тип майна: технічне обладнання:

Майно № 1:

Башта «Рожновського»

Стан: розукомплектована

Матеріал: металева конструкція висотою - 6 м

Місцезнаходження: Чернігівська обл. , Бахмацький р-н, с. Тиниця, вул. Центральна, 3Б ( в центрі села).
Майно № 2:

Башта «Рожновського»

Стан: розукомплектована

Матеріал: металева конструкція висотою – 10 м

Місцезнаходження: Чернігівська обл. , Бахмацький р-н, с. Тиниця, вул. матросова, 2Б (на території майстерні).


3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

https://tbetu.com.ua

18.07.2014 00:00:00 – 04.08.2014 11:59:59

Час завершення електронних торгів продовжується щоразу на 5 хвилин, з часу внесення пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 5 хвилин до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено учасника, що запропонував найвищу ціну.


4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні


10516.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні5.


Крок аукціону5.0% від початкової вартості лоту, що складає 525.80 грн.


6.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 1051, 60 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 15.07.2014 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»


7.


Можливість надання переможцю податкової накладної


Не надається


8.


Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: СТОВ "Світанок" в особі Ліквідатора Мурза Андрій Михайлович. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 492 від 15.03.2013р. року.

Місцезнаходження: 16560, с. Тиниця, вул. Бахмацька,1А., Бахмацького р-н., Чернігівської обл..

Телефон для зв’язку: (067) 257-10-83; (066)03-10-655


9.


Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №40 від 30.12.2013 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


10.


Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах


1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №40 від 30.12.2013 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України по 15.07.2014 року до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


11.


Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні


1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.


12.


Порядок і критерії виявлення переможця торгів


Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

Час завершення електронних торгів продовжується щоразу на 5 хвилин, з часу внесення пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 5 хвилин до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено учасника, що запропонував найвищу ціну.

У випадку, якщо станом на 18-00 годин останнього дня закінчення аукціону не буде визначено переможця, то проведення електронних торгів призупиняється до 9-00 годин наступного робочого дня і т.д.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.


13.


Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі


Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

СТОВ "Світанок", МФО 380764,р/р 26004092668000, в ПАТ "КБ "Надра".


14.


Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Чернігів

Місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, буд. 26, кв. 14.

Телефон для зв’язку: 067 72 78 594


15.


Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону


Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Чернігів, місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, буд. 26, кв. 14, Рідзель Анатолій Петрович, 067 72 78 594


16.


Відомості про повторний аукціон


Аукціон проводиться вперше


17.


Відомості по провадження у справі про банкрутство


Номер справи № 5028/16/25б/2012, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Чернiгiвської областi


Фото майна - лоту № 105188^ Технічна документація лоту №105188


Зразок договору купівлі-продажу по лоту №105188

ДОГОВІР

купівлі-продажу рухомого майна
с. Тиниця

Бахмацький район

Чернігівська область«____» ________ 2014 року


Ми, що нижче підписалися:

^ Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», місцезнаходження: Чернігівська область, Бахмацький район, місто/село Тиниця, вулиця Бахмацька, будинок 1А, код ЄДРПОУ 03794727, назване далі «ПРОДАВЕЦЬ», в особі ліквідатора-арбітражного керуючого Мурзи Андрія Михайловича, який проживає за адресою: Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Старобілоуська, буд. 61-А, кв. 193, та діє на підставі Постанови Господарського суду Чернігівської області від 10 грудня 2012 року по справі № 5028/16/25б/2012, з однієї сторони, та _______________________________________________, код ЄДРПОУ________________, місцезнаходження: ____________________________________ в особі директора _____________________________________________________, який діє на підставі Положення (Статуту) та Довіреності від _______________, далі – Покупець, з іншої сторони,

далі за текстом разом іменовані як ^ Сторони, а кожен окремо – Сторона, попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства щодо недійсності правочинів, діючи добровільно, розуміючи значення своїх дій та керуючись ст. ст. 509, 524, 655, 656, 659, 662, 663 Цивільного кодексу України та іншими вимогами чинного законодавства, уклали цей Договір купівлі-продажу рухомого майна (далі – Договір) про наступне:
^ РОЗДІЛ 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

За даним Договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю рухоме майно банкрута (Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок»,, код ЄДРПОУ 03794727) – надалі за текстом «рухоме майно», а Покупець зобов'язується прийняти у власність та оплатити рухоме майно і сплатити за нього Продавцю грошову суму, встановлену Договором. Предметом цього договору є рухоме майно, а саме:Назва

Вартість без ПДВ

1

Водонапірна башта «Рожновського» - 2 шт^ РОЗДІЛ 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Рухоме майно продається Покупцю в комплектації, що передбачена експлуатаційною й іншою документацією, яка була видана на нього його виробником.

2.2. На рухоме майно відсутня технічна й інша документація його виробника, включаючи інструкції з експлуатації та відповідні сервісні документи.

2.3. При передачі рухомого майна Продавець зобов'язаний передати Покупцю наступі документи:

2.3.1. Видаткову накладну на рухоме майно;

2.3.2. Акт прийому-передачі рухомого майна;

2.3.3. Документацію, що засвідчує походження майна та його належність Продавцю;

^ РОЗДІЛ 3. ЦІНА РУХОМОГО МАЙНА, СУМА ДОГОВОРУ ТА УМОВИ ПЛАТЕЖІВ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1. Ціна рухомого майна, наведеного в Розділі 1 даного Договору становить _____________________(________________________________________________) гривень __________ копійок (без ПДВ). Гарантійний внесок зараховується до ціни продажу майна.

3.2. Оплата за продаж рухомого майна проводиться шляхом перерахування Покупцем коштів у безготівковій формі з врахуванням та у відповідності до порядку розрахунків на протязі 5-ти днів.

3.3. Оплата Покупцем ціни рухомого майна здійснюється у безготівковій формі на банківський рахунок Продавця.

3.4. Право власності на рухоме майно переходить до Покупця в момент підписання даного Договору і за умови виконання останнім повної оплати ціни рухомого майна, на умовах, вказаних у цьому Розділі та приймання майна згідно Розділу 4.
^ РОЗДІЛ 4. ПОРЯДОК ПРИЙОМУ Й ПЕРЕДАЧІ РУХОМОГО МАЙНА

4.1. Приймання рухомого майна здійснюється Покупцем в особі його уповноваженого представника.

4.2. Передача Продавцем рухомого майна Покупцю та прийом його Покупцем проводиться за місцем його знаходження: Чернігівська область, Бахмацький район, село Тиниця, в день підписання цього договору.

4.3. Передача Продавцем рухомого майна оформляється актом прийому-передачі.

4.4. Право власності на рухоме майно переходить від Продавця до Покупця у відповідності до п. 3.4. даного Договору.

4.5. Перехід ризику випадкової загибелі, випадкового пошкодження рухомого майна, визначається у відповідності зі статтею 668 Цивільного кодексу України.
^ РОЗДІЛ 5. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ

5.1. Продавець зобов'язаний:

5.1.1. Передати Покупцю рахунок-фактуру на оплату рухомого майна, відповідно до пунктів 3.2. та 3.3. даного Договору.

5.1.2. Передати рухоме майно Покупцю на визначених даним Договором умовах.

5.1.3. Передати Покупцю рухоме майно у комплектації, передбаченій даним Договором, а також передати Покупцю одночасно з рухомим майном всю супутню документацію, у разі наявності такої.

5.2. Продавець має право вимагати розірвання даного Договору при невиконанні Покупцем прийнятих на себе за цим Договором зобов'язань по оплаті рухомого майна.

5.3. Покупець зобов'язаний:

5.3.1. Оглянути і прийняти рухоме майно від Продавця відповідно до вимог даного Договору за умови:

– відповідності рухомого майна вимогам даного Договору;

5.3.2. Оплатити рухоме майно за ціною й у терміни, встановлені цим Договором.

5.3.3. У випадку порушення встановлених цим Договором термінів оплати рухомого майна, сплатити Продавцю неустойку в розмірі 0,1% від несплаченої суми за кожний день прострочення оплати майна Продавцю, але не більше 3% від суми даного Договору.

5.4. Покупець має право:

5.4.1. Розірвати договір частково або повністю, якщо передача рухомого майна перевищить 10 (десять) календарних днів, не відшкодовуючи при цьому ніяких витрат Продавцю. У цьому випадку Продавець зобов’язаний на протязі 3 (трьох) календарних днів з моменту одержання повідомлення Покупця про розірвання Договору, повернути всю перераховану Покупцем суму оплати рухомого майна.

^ РОЗДІЛ 6. ГАРАНТІЇ

6.1. Продавець гарантує, що рухоме майно цілком відповідає умовам даного Договору та є придатним для його цільового використання.

6.2. Продавець гарантує, що рухоме майно повинно бути забезпечене у вільному в технічному й інших відношеннях використання його по визначеному призначенню (відносно характеристик рухомого майна).

6.3. ПРОДАВЕЦЬ гарантує, що об’єкти нерухомості, які відчужуються, до моменту укладення цього Договору нікому іншому не відчужені, в спорі і під забороною (арештом) не перебувають. Вказані об’єкти нерухомості не є предметом податкової застави, як внесок до Статутного фонду інших юридичних осіб не передані, треті особи не мають прав на зазначені об’єкти.
^ РОЗДІЛ 7. ФОРС-МАЖОР

7.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання, неповне чи часткове виконання зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання з'явилося наслідком форс-мажорних обставин, що виникли після укладення даного Договору в результаті незалежних від Сторін причин, непередбачених і невідворотних подій надзвичайного характеру: повені, бурі, чи землетрусу інших природних катастроф, а також війн, громадянських війн, повстань, блокади, страйків, локаутів.

7.2. Якщо форс-мажорні обставини перешкоджають дотриманню однієї зі Сторін даного Договору її зобов'язань за цим Договором, то останнє виправдано на стільки, на скільки ці обставини впливають на можливість виконання даного Договору.

7.3. Сторона даного Договору, на яку вплинули форс-мажорні обставини, зобов'язана сповістити про це іншу Сторону даного Договору телеграфом чи телексом протягом трьох днів із дня настання форс-мажорних обставин.

7.4. Повідомлення про настання, закінчення й тривалість терміну дії форс-мажорних обставин повинне бути підтверджено у визначений законодавством спосіб.

7.5. Несвоєчасне повідомлення про настання, тривалість чи закінчення дії форс-мажорних обставин позбавляє Сторону, яка несвоєчасно повідомила про це, права посилатися на ці обставини і зобов'язує її виконувати взяті на себе зобов'язання за цим Договором вчасно, у повному обсязі й у терміни, зазначені в даному Договорі.

7.6. Якщо дія форс-мажорних обставин і ліквідація їхніх наслідків тривають більше 30 днів, Сторони будуть шукати шлях взаємовигідного врегулювання виникаючих внаслідок цього фінансових і договірних наслідків. У цьому випадку жодна зі Сторін не вправі вимагати від іншої Сторони компенсації понесених збитків, сплати штрафів тощо.
^ РОЗДІЛ 8. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Усі спори, що виникають з Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.

8.2. Якщо відповідний спір не можливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.
^ РОЗДІЛ 9. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

9.1. Якщо будь-яка частина будь-якого положення даного Договору стає недійсною або нездійсненною у зв’язку з відповідними положеннями законодавства, це не тягне за собою недійсність або неможливість виконання інших положень даного Договору.

9.2. Даний Договір містить всі умови й домовленості і заміняє всі прийняті до його підписання угоди в усній чи письмовій формі, якщо такі є. Усі попередні переговори й листування за договором втрачають силу.

9.3. Усі зміни й доповнення до даного Договору дійсні лише в тому випадку, якщо складені в письмовій формі і підписані повноважними на це представниками всіх Сторін.

9.4. Якщо будь-яке з положень дійсного Договору втрачає свою юридичну силу чи стає недійсним, то це не впливає на інші умови Договору і на весь Договір у цілому. Недійсне положення Договору заміняється таким, котре відповідало б побажанням Сторін і максимально наближалося по ефективності до положення, що стало недійсним.

9.5. Жодна зі Сторін даного Договору не вправі передавати свої права та/чи зобов'язання за цим Договором іншим особам без письмової згоди на це іншої Сторони даного Договору.

9.6. Реорганізація Сторін не є підставою для зміни умов даного Договору, або його дострокового розірвання. У цьому випадку правонаступник реорганізованої Сторони бере на себе всі зобов'язання і права реорганізованої Сторони.

9.7. Сторони домовилися про необхідність збереження в таємниці від інших осіб комерційної й іншої інформації, отриманої під час підготовки й виконання даного Договору.

9.8. Усі непрямі збитки зі сторони Покупця й Продавця не розглядаються.

9.9. Даний Договір складений у двох примірниках українською мовою, які мають однакову юридичну силу і зберігаються по одному примірнику в Продавця та Покупця.

Укладаючи цей договір, Сторони підтверджують, що:

укладення та виконання ними Договору не суперечить нормам чинного законодавства України та відповідає їх вимогам;

представник Покупця та Продавця, які підписують Договір, мають всі передбачені чинним законодавством України та установчими документами повноваження і мають право підписувати Договір.

^ РОЗДІЛ 10. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

10.1. Даний Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, тобто  з дати, зазначеної над текстом даного Договору, і діє до виконання Сторонами у повному обсязі своїх зобов'язань, передбачених даним Договором.

10.2. Дія даного Договору достроково припиняється тільки за умови здійснення усіх взаєморозрахунків за ним та внаслідок:

а) взаємної згоди Сторін про дострокове розірвання даного Договору;

б) вимоги однієї зі Сторін даний Договір може бути достроково розірваний у випадку невиконання іншою Стороною своїх зобов'язань за цим Договором.
^ РОЗДІЛ 11. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ, ПЛАТІЖНІ, ІНШІ РЕКВІЗИТИ Й ПІДПИСИ СТОРІН
Продавець: 

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», місцезнаходження: Чернігівська область, Бахмацький район, місто/село Тиниця, вулиця Бахмацька, будинок 1А, код ЄДРПОУ 03794727, в особі ліквідатора Мурзи Андрія Михайловича реквізити р/р 26005092668000 МФО 380764 в ПАТ „КБ Надра” м. Київ .
___________________ Мурза Андрій Михайлович
Покупець:

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Директор ___________________ / /
АКТ

приймання-передачі рухомого майна
м. Бахмач,

Бахмацького району, Чернігівської області «__»_________ 2014 року
Ми, що нижче підписалися:

^ Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок», місцезнаходження: Чернігівська область, Бахмацький район, місто/село Тиниця, вулиця Бахмацька, будинок 1А, код ЄДРПОУ 03794727, назване далі «ПРОДАВЕЦЬ», в особі ліквідатора-арбітражного керуючого Мурзи Андрія Михайловича, який проживає за адресою: Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Старобілоуська, буд. 61-А, кв. 193, та діє на підставі Постанови Господарського суду Чернігівської області від 10 грудня 2012 року по справі № 5028/16/25б/2012, з однієї сторони, та _________________________________________________________________________________________________________, код ЄДРПОУ________________, місцезнаходження: _____________________________________________________________________________ в особі директора___________________________________________________________, який діє на підставі Положення (Статуту)та Довіреності від _______________, далі – Покупець, з іншої сторони,

виконуючи вимоги та у відповідності до п. 4.3. Договору купівлі-продажу рухомого майна від __________ 2014 року, склали цей акт про нижченаведене:

1. Продавець передав, а Покупець прийняв у власність (вільне володіння, користування та розпорядження) рухоме майно, а саме:
Назва

Вартість без ПДВ

1

Водонапірна башта «Рожновського» - 2 шт2. Вартість переданого за цим актом рухомого майна становить _____________________ (___________________________________________) гривень ________ копійок (без ПДВ).

3. Акт складено між Продавцем та Покупцем у 2-х примірниках: по одному для кожної із сторін.Рухоме майно передав:

«Продавець»
_______________

Мурза Андрій МихайловичРухоме майно прийняв:

«Покупець»
_______________


^ Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 105189

Критерій


Опис


1.


Номер лоту


105189


2.


Характеристика майна

Тип майна: Будматеріали бувші у використанні - фундамент незавершеного будівництва школи

Тип матеріалу:

  1. Фундаментні блоки ФБС:

  • 50х60х2,40 – 200 шт;

  • 40х60х2,40 – 120 шт.

  1. Плити перекриття:

  • 6,0х1,20 – 25 шт;

  • 9,0х1,50 – 4 шт;

  • 12,0х1,50 – 4 шт.

  1. Цегла – 35 тис. шт.

Місцезнаходження: с. Тиниця, Бахмацького району Чернігівської області, вул. Центральна, 8.


3.


Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)


https://tbetu.com.ua

18.07.2014 00:00:00 – 04.08.2014 11:59:59

Час завершення електронних торгів продовжується щоразу на 5 хвилин, з часу внесення пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 5 хвилин до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено учасника, що запропонував найвищу ціну.


4.


Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні


55280.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні5.


Крок аукціону1.0% від початкової вартості лоту, що складає 552.80 грн.


6.


Розмір та порядок внесення гарантійного внеску


Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 5528, 00 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 15.07.2014 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»


7.


Можливість надання переможцю податкової накладної


Не надається


8.


Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: СТОВ "Світанок" в особі Ліквідатора Мурза Андрій Михайлович. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 492 від 15.03.2013р. року.

Місцезнаходження: 16560, с. Тиниця,вул. Бахмацька,1А., Бахмацького р-н., Чернігівської обл..

Телефон для зв’язку: (067) 257-10-83;(066)03-10-655


9.


Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №40 від 30.12.2013 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


10.


Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах


1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №40 від 30.12.2013 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України по 15.07.2014 року до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


11.


Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні


1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.


12.


Порядок і критерії виявлення переможця торгів


Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

Час завершення електронних торгів продовжується щоразу на 5 хвилин, з часу внесення пропозиції учасником про ціну, у випадку, якщо учасником було внесено пропозицію, щодо вартості майна менше як за 5 хвилин до закінчення аукціону, і так доти, доки не буде визначено учасника, що запропонував найвищу ціну.

У випадку, якщо станом на 18-00 годин останнього дня закінчення аукціону не буде визначено переможця, то проведення електронних торгів призупиняється до 9-00 годин наступного робочого дня і т.д.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.


13.


Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі


Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

СТОВ "Світанок", МФО 380764,р/р 26004092668000, в ПАТ "КБ "Надра".


14.


Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Чернігів

Місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, буд. 26, кв. 14.

Телефон для зв’язку: 067 72 78 594


15.


Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону


Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Чернігів, місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, буд. 26, кв. 14, Рідзель Анатолій Петрович, 067 72 78 594


16.


Відомості про повторний аукціон


Аукціон проводиться вперше


17.


Відомості по провадження у справі про банкрутство


Номер справи № 5028/16/25б/2012, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Чернiгiвської областiФото майна - лоту № 105189

 
Технічна документація лоту №105189


Зразок договору купівлі-продажу по лоту №105189

ДОГОВІР

купівлі-продажу майна підприємства-банкрута


с. Тиниця

Бахмацький район

Чернігівська область«____» ________ 2014 року


           СТОВ «Світанок», в особі ліквідатора Мурзи Андрія Михайловича, який діє на підставі постанови Господарського суду Чернігівської області по справі № 5028/16/25б/2012 від 10.12.2012 р., надалі - Продавець, з одного боку, та ________________________________________________, в особі ___________________________________, яка (ий) діє на підставі ______________, надалі - Покупець, з другого боку, уклали цей Договір, надалі – Договір, про наступне.

^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

На умовах даного Договору та на підставі протоколу про результати проведення аукціону/електронних торгів №_______ від ___ _____________ 2014 року, надалі – Протокол, Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві наступне майно (опис майна): фундамент незавершеного будівництва школи на будівельні матеріали, що знаходиться в с. Тиниця , Чернігівської області, вул. Центральна , будинок 8.

1.2. Продавець гарантує, що майно, яке є предметом продажу за даним договором, належить йому на праві власності.

1.3. Вартість майна, яке є предметом даного договору, визначена шляхом аукціону, та згідно із протоколом проведення аукціону №_____ від «___» _________ 2014 року становить _____________________________ гривень.

1.4. Продавець гарантує, що майно не обтяжене арештом, розшуком, в заставі/іпотеці не перебуває, спору в суді щодо майна немає.

1.5. Покупець оглянув та ознайомився з майном, яке зазначено в п.2.1. цього Договору, претензій щодо нього не має.

1.6. Покупець зазначає, що усі відомості про стан та характеристику майна, які були заявлені в оголошені про проведення аукціону та зазначені в п. 2.1. цього Договору відповідають дійсності та він стосовно цього жодних претензій не має.

^ 2. ПЕРЕДАЧА ОБ'ЄКТА

2.1. Передача майна Продавцем і прийняття його Покупцем здійснюється після повної оплати вартості майна, та оформляється актом приймання-передачі, що підписується сторонами.

2.2. Право власності на майно переходить від Продавця до Покупця після отримання майна та підписання сторонами акту приймання-передачі.

2.3. Ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження об'єкта переходить від Продавця до Покупця з моменту підписання акту приймання-передачі.

^ 3. ОПЛАТА ТА РОЗРАХУНКИ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1. Розрахунок за майно, згідно даного договору, здійснюється Покупцем  шляхом перерахування коштів в сумі, визначеній в п.1.3 даного Договору, на розрахунковий рахунок Продавця в строки та порядку, які передбачені Протоколом про проведення аукціону.

3.2. Гарантійний внесок у сумі 5528 (п’ять тисяч п’ятсот двадцять вісім) гривень 00 копійок, без урахування ПДВ, сплачений Покупцем, зараховується до ціни продажу майна.

3.3. За цим Договором оплаті підлягають грошові кошти у сумі ____________ грн. (_____________________________ гривень), без ПДВ.

^ 4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Кожна Сторона зобов'язується виконувати реально та належно обов'язки, покладені на неї цим Договором, та сприяти іншій Стороні у виконанні її обов'язків за цим Договором.

^ 5. ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

5.1. Покупець зобов'язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, сплатити Продавцеві ціну майна;

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, прийняти майно.

^ 6. ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

6.1. Продавець зобов'язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, передати Покупцю майно;

- сприяти покупцю в оформленні права власності на майно.

^ 7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ

7.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору, Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та чинним  законодавством України.

Особа, у власності якої перебувало майно до продажу на аукціоні, замовник та організатор аукціону не відповідають за недоліки майна, крім випадків їх навмисного приховування.

7.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

7.1.3. Сторона вважається невинуватою і не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.

^ 8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Всі спори, які виникатимуть між сторонами і витікають з даної угоди, в т.ч. щодо зміни та розірвання даного правочину, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами даного Договору.

8.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства.

^ 9. ДІЯ ДОГОВОРУ

9.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання.

9.2. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним в Україні законодавством, цей Договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.

9.3. Продавець вправі відмовитись від даного Договору у випадку порушення Покупцем п.3.1. даного Договору.

Місцезнаходження і реквізити сторін:

ПРОДАВЕЦЬ

Сільськогосподарське товариство

з обмеженою відповідальністю

„Світанок”

с. Тиниця, вул. Бахмацька 1-А,

Бахмацького району,

Чернігівської області

код ЄДРПОУ 03794727

п/р 26005092668000

в ПАТ КБ „Надра” м. Київ

МФО 380764

Ліквідатор

________________А.М.Мурза.

 м.п.


ПОКУПЕЦЬ

____________________________________

____________________________________

____________________________________

_______________/____________________/

м/пВиконавчий директор

ТБ «Електронні торги України» З.Ю. Пономарьова
Схожі:

Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
А, повідомляє про проведення другого повторного аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів тб «Електронні торги...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення другого повторного аукціону (електронних торгів) з продажу майна...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів(аукціону) на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» Товарна Біржа
Михайловича, 9/33, кв. 7, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу дебіторської заборгованості Товариства...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів (аукціону) на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Вербицького, 12, кв. 59, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтер",...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів (аукціону) на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Одеса, площа Грецька, буд. 1, оф. 301А., повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Приватного підприємство...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Приватного малого підприємства "Лівіс", ідентифікаційний код 13549414, розташованого...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства "Херсоноблфармація", ідентифікаційний...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів (аукціону) на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Канатна, буд. 11, оф. 6, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "рікам",...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів(аукціону) на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю...
Оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» iconОголошення про проведення електронних торгів(аукціону) на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»
Незалежності, 1, поверх 6, кімната 612, повідомляє про проведення електронних торгів (аукціону) з продажу майна Фізичної особи-підприємця...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи