Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження icon

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходженняНазваТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження
Сторінка1/2
Дата конвертації10.08.2014
Розмір0.5 Mb.
ТипДокументи
джерело
  1   2


Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код ЄДПРОУ 38477433, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-проектне підприємство "Променергокомплект", ідентифікаційний код 31449347, розташованого за адресою: 69093, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Узбекистанська, будинок 17, квартира 16:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 100435Критерій

Опис

1.

Номер лоту

100435

2.

Характеристика майна

Тип: виробниче обладнання

Виробник: Франція

Модель: S1102B

Рік: 2008

Універсальний захват S1102B з підвісною плитою, інв. № 1Б-013, 2008 року випуску, країна-виробник Франція, представляє собою навісне обладнання до спецтехніки. Місцезнаходження майна: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3-Г. Майно не експлуатується, знаходиться у неробочому (непридатному) технічному стані та суттєво пошкоджене, потребує заміни основних вузлів та агрегатів (запасних частин).

3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

http://tbetu.com.ua

17.07.2013 00:00:00 – 31.07.2013 17:59:59

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

20997.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні


5.

Крок аукціону

1.0% від початкової вартості лоту, що складає 209.97 грн.

6.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 2099, 70 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 05.07.2013 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

7.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

8.

Замовник аукціону та продавець майна, (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-проектне підприємство "Променергокомплект" в особі Ліквідатора Лясковця Олексія Володимировича. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) серія № 304 від 28.02.2013 року.

Місцезнаходження: 69093, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3-Г.

Телефон для зв’язку: 0503416850

9.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.5.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

10.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України по 05.07.2013 до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

11.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.

12.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

13.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-проектне підприємство "Променергокомплект", МФО 334851, р/р 26009962491140, в ПАТ "ПУМБ", м. Донецьк

14.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (095) 233 33 72

15.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, Єлізаров Валентин Павлович, (095) 233 33 72

16.

Відомості про повторний аукціон

Аукціон проводиться вперше

17.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 26/182/09, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Запорізької області


Фото майна - лоту № 100435 
^ Зразок договору купівлі-продажу по лоту №100435

ДОГОВІР

купівлі-продажу майна підприємства-банкрута


м. Запоріжжя

«____» ________ 2013 року


           Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-проектне підприємство «Променергокомплект», в особі ліквідатора Лясковець Олексія Володимировича, який діє на підставі постанови Господарського суду Запорізької області по справі 26/182/09 від 01.03.2010 року, надалі «ПРОДАВЕЦЬ», з одного боку,

 та _________________________________________________________________,  в особі _______________________________, яка діє на підставі______________, надалі «ПОКУПЕЦЬ», з другого боку, уклали цей Договір про наступне.

^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. На умовах даного Договору та на підставі протоколу проведення аукціону №_______ від ____________ року (далі протокол про проведення аукціону або Протокол), Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві наступне майно:

^ Універсальний захват S1102B з підвісною плитою, інв. № 1Б-013, 2008 року випуску, країна-виробник Франція, що знаходиться в м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3-Г.

1.2. Продавець гарантує, що майно, яке є предметом продажу за даним договором, належить йому на праві власності.

            1.3. Вартість майна, яке є предметом даного договору, визначена шляхом аукціону, та згідно із протоколом проведення аукціону №_____ від ___________ року становить ___________гривень.

^ 2. ПЕРЕДАЧА ОБ'ЄКТА

2.1. Передача майна Продавцем і прийняття його Покупцем здійснюється після повної оплати вартості майна, та оформляється актом приймання-передачі, що підписується сторонами.

2.2. Право власності на майно переходить від Продавця до Покупця після отримання майна та підписання сторонами акту приймання-передачі.

2.3. Ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження об'єкта переходить від Продавця до Покупця з моменту підписання акту приймання-передачі.

 ^ 3. ОПЛАТА ТА РОЗРАХУНКИ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1. Розрахунок за майно, згідно даного договору, здійснюється Покупцем  шляхом перерахування коштів в сумі, визначеній в п.1.3 даного Договору, на розрахунковий рахунок Продавця в строки та порядку, які передбачені Протоколом про проведення аукціону.

^ 4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Кожна Сторона зобов'язується виконувати реально та належно обов'язки, покладені на неї цим Договором, та сприяти іншій Стороні у виконанні її обов'язків за цим Договором.

^ 5. ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

5.1. Покупець зобов'язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, сплатити Продавцеві ціну майна;

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, прийняти майно.

^ 6. ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

6.1. Продавець зобов'язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, передати Покупцю майно;

- сприяти покупцю в оформленні права власності на майно.

^ 7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ

7.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору, Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним  в Україні законодавством.

Особа, у власності якої перебувало майно до продажу на аукціоні, замовник та організатор аукціону не відповідають за недоліки майна, крім випадків їх навмисного приховування.

7.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

7.1.3. Сторона вважається невинуватою і не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.

^ 8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Всі спори, які виникатимуть між сторонами і витікають з даної угоди, в т.ч. щодо зміни та розірвання даного правочину, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами даного Договору.

8.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства.

^ 9. ДІЯ ДОГОВОРУ

9.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання.

9.2. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним в Україні законодавством, цей Договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.

9.3. Продавець вправі відмовитись від даного Договору у випадку порушення Покупцем п.3.1. даного Договору.

Місцезнаходження і реквізити сторін


ПРОДАВЕЦЬ

ТОВ «Виробничо-проектне підприємство «Променергокомплект»

Юр.адреса: 69093, м. Запоріжжя, вул. Узбекистанська, 17/16

Фактична адреса: 69006, м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3-Г/4

Код ЄДРПОУ 31449347

р/р 26009962491140 в ПАТ «ПУМБ», м. Донецьк, МФО 334851
В особі ліквідатора
_______________/О.В.Лясковець/ПОКУПЕЦЬ


__________/____________________/^ Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 100447Критерій

Опис

1.

Номер лоту

100447

2.

Характеристика майна

Тип: меблі офісні

Рік: 2007

Офісні меблі у кількості 98 найменувань: корпусні та м’які меблі, усього 118 одиниць. У неробочому стані та суттєво пошкоджена, частково розукомплектована. Приміщення, в яких зберігається дані меблі, не опалюються більше двох років, характеризуються наявністю підвищеної вологи. Характеристика основних пошкоджень: пошкодження кріплень замків та навісних петель, наскрізні тріщини та набухання основного матеріалу виробництва поверхнею, потертості, відшаровування, забруднення та вигорання оббивного матеріалу.

п/п

Найменування

Од.

Кількість:

1

UNO + дверца 2-х секц. R83 (вишня)

Шт.

1

2

UNO + контейнер С12 вишн/черн

Шт.

1

3

UNO + контейнер С12 вишн/черн

Шт.

1

4

UNO + стол STO 9 вишн/черн

Шт.

1

5

UNO-дверца 2-секц.стекл. R85 53

Шт.

2

6

UNO-дверца 2-секц.стекл. R85 53

Шт.

1

7

UNO-дверца 2-секц.стекл. R85 53

Шт.

1

8

UNO+шкаф R 10 вишн/черн

Шт.

2

9

UNO+шкаф R21S вишн/вишн

Шт.

1

10

UNO+шкаф R21S вишн/вишн1

Шт.

1

11

Брифинг-приставка БП-07

Шт.

1

12

Комплект мебели №1 (3 ед.)

Шт.

1

13

Комплект мебели №6 ( 4ед.)

Шт.

1

14

Комплект мебели для бухгалтера ( 3 ед)

Шт.

1

15

Комплект мебели для кухонного блока ( 3-й этаж)

Шт.

1

16

Комплект мебели для офиса( 5-ед.бухгалт.шкафы)

Шт.

1

17

Комплект мебели для офиса ( 4 ед)

Шт.

1

18

Комплект мебели для руководителя ( 4 ед)

Шт.

1

19

Комплект мебели для секретаря №4 ( 4ед)

Шт.

1

20

Кресло "Муви"

Шт.

1

21

Пенал

Шт.

1

22

Пенал 500 мм

Шт.

2

23

Пенал 700 мм

Шт.

2

24

Подставка под системный блок ДС-01

Шт.

1

25

Подставка под системный блок ДС-01

Шт.

1

26

Подставка под системный блок ДС-01

Шт.

1

27

Полка для клавиатуры ПВ01-7

Шт.

1

28

Полка навесная

Шт.

2

29

Полка навесная

Шт.

1

30

Стол

Шт.

1

31

Стол ST 84 вишня/черный

Шт.

1

32

Стол для оргтехники

Шт.

1

33

Стол компьютерный CD TECHNO R (локарно яблоко)

Шт.

1

34

Стол компьютерный CD TECHNO R (локарно яблоко) 088/1

Шт.

1

35

Стол компьютерный с надстройкой

Шт.

1

36

Стол компьютерный СК-27/3 левый

Шт.

1

37

Стол компьютерный СК-27/3 левый

Шт.

1

38

Стол компьютерный Техно (лев. яблоко)

Шт.

1

39

Стол компьютерный Техно (прав. яблоко)

Шт.

1

40

Стол секретаря

Шт.

1

41

Стол СР-30 (2000*900*750) ольха

Шт.

1

42

Стол угловой

Шт.

1

43

Стол угловой №1

Шт.

1

44

Стол угловой №10

Шт.

1

45

Стол угловой №11

Шт.

1

46

Стол угловой №12

Шт.

1

47

Стол угловой №13

Шт.

1

48

Стол угловой №2

Шт.

1

49

Стол угловой №3

Шт.

1

50

Стол угловой №4

Шт.

1

51

Стол угловой №5

Шт.

1

52

Стол угловой №6

Шт.

1

53

Стол угловой №7

Шт.

1

54

Стол угловой №8

Шт.

1

55

Стол угловой №9

Шт.

1

56

Стол угловой однотумбовый с приставкой

Шт.

1

57

Стул "ПОЛО" CHROM ROSSNE-170

Шт.

1

58

Стул "ПОЛО" CHROM ROSSNE-170

Шт.

1

59

Стул "ПОЛО" CHROM ROSSNE-170

Шт.

2

60

Стул "ПОЛО" CHROM ROSSNE-9

Шт.

1

61

Стул "ПОЛО" CHROM ROSSNE-9

Шт.

1

62

Стул "ПОЛО" CHROM ROSSNE-9

Шт.

4

63

Стул "Юниор" Blak SKADEN K/3 черн.

Шт.

5

64

Стул "Юниор" Blak SKADEN K/3 черн.

Шт.

1

65

Стул ISO

Шт.

1

66

Стул ISO

Шт.

2

67

Стул ISO

Шт.

1

68

Стул ISO Blak A-1

Шт.

1

69

Стул ISO Blak A-1

Шт.

2

70

Стул ISO Blak A-1

Шт.

1

71

Стул ISO Blak A-1

Шт.

1

72

Стул ISO Blak A-1

Шт.

1

73

Тумба

Шт.

1

74

Тумба для ксерокса

Шт.

1

75

Тумба для ксерокса

Шт.

1

76

Тумба приставная

Шт.

1

77

Тумба приставная/1

Шт.

1

78

Тумба приставная/1

Шт.

1

79

Тумба-помощник ТПм-20

Шт.

1

80

Тумба/3

Шт.

1

81

Тумба/2

Шт.

1

82

Тумба/2

Шт.

1

83

Тумба/1

Шт.

1

84

Шкаф 900 ММ

Шт.

1

85

Шкаф для документов Н-1100

Шт.

2

86

Шкаф для документов Н-1100

Шт.

4

87

Шкаф для документов Н-700

Шт.

2

88

Шкаф для документов Н-700/2

Шт.

1

89

Шкаф для одежды шп-01

Шт.

1

90

Шкаф книжный ШК-03

Шт.

1

91

Шкаф книжный со стекл. дверками ШК-02

Шт.

1

92

Шкаф комбинированный для руководителя

Шт.

1

93

Шкаф офисный

Шт.

1

94

Стол+тумба+надстройка(гл.бухг.)

Шт.

1

95

Сейф JD III-73

Шт.

1

96

Стенд настенный №3

Шт.

1

97

Стенд настенный №4

Шт.

1

98

Стенд настенный №5

Шт.

1

Місцезнаходження майна: Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3-Г.

3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

http://tbetu.com.ua

17.07.2013 00:00:00 – 31.07.2013 17:59:59

4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

2095.10 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні


5.

Крок аукціону

1.0% від початкової вартості лоту, що складає 20.95 грн.

6.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 209, 51 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 05.07.2013 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»

7.

Можливість надання переможцю податкової накладної

Не надається

8.

Замовник аукціону та продавець майна, (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-проектне підприємство "Променергокомплект" в особі Ліквідатора Лясковця Олексія Володимировича. Ліцензія на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 304від 28.02.2013 року.

Місцезнаходження: 69093, Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3-Г.

Телефон для зв’язку: 0503416850

9.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.5.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

10.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України по 05.07.2013 до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua

11.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.

12.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

13.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-проектне підприємство "Променергокомплект", МФО 334851, р/р 26009962491140, в ПАТ "ПУМБ", м. Донецьк

14.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (095) 233 33 72

15.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, Єлізаров Валентин Павлович, (095) 233 33 72

16.

Відомості про повторний аукціон

Аукціон проводиться вперше

17.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 26/182/09, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Запорізької області

  1   2Схожі:

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна фоп кібіновської Олени Олександрівни,...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдрпоу 38477433, місцезнаходження
Відкритого акціонерного товариства «Мелітопольський верстатобудівний завод ім. 23 Жовтня», ідентифікаційний код 00222216, розташованого...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Житомир, код єдпроу 38479006, місцезнаходження
Приватного (орендного) сільськогосподарського підприємства "Котівське", ідентифікаційний код 04544406, розташованого за адресою:...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Житомир, код єдпроу 38479006, місцезнаходження
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Перемога", ідентифікаційний код 03744574, розташованого за адресою:...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження
Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження
Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдрпоу 38477433, місцезнаходження
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Закрите акціонерне товариство...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Кіровоград, код єдпроу 38477460, місцезнаходження
Кіровоград, код єдпроу 38477460, місцезнаходження: 25006, м. Кіровоград, вул. Кірова, буд. 73, кв. 1 А., повідомляє про проведення...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Херсон, код єдпроу 38477370, місцезнаходження
Херсон, вул. Михайловича, 9/33, кв. 7, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження
Дніпропетровськ, вул Баумана, буд. 3 Б, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Товариство з обмеженою відповідальністю...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи