Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон icon

Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 законНазваПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Сторінка1/5
Дата конвертації10.08.2014
Розмір0.71 Mb.
ТипЗакон
джерело
  1   2   3   4   5

бланк
Вих. № 11/04-14/253-OГ/МЮ/ВГСУ від 11.04.2014 року
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Державному органу з питань банкрутства
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6

Адміністратору автоматизованої системи – ДП «Інформаційні судові системи»
Виконавчого Директора

ТБ «Електронні торги України»

Пономарьової Злати Юріївни

Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3

Щодо розміщення оголошення

про проведення електронних торгів

на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код ЄДПРОУ 38477433, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, повідомляє про проведення другого повторного аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів ТБ «Електронні торги України» з продажу майна Закритого акціонерного товариства «Термо», ідентифікаційний код 13392504, розташованого за адресою: 91005, м. Луганськ, вул. Фрунзе, 107-Б.:

 

^ Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 104897Критерій

Опис

1.

Номер лоту

104897


2.

Характеристика майна

Код ЄДРПОУ боржника: 13392504
Тип корпоративних прав: частка у статутному капіталі ТОВ "Захід-Термо", код ЄДРПОУ 34463694, юридична адреса - 35500, Рівненська область, Радивилівський район, місто Радивилів, вулиця Кузнєцова, б. 43, кв. 2.
Вартість частки: 26400,00 грн.
Розмір статутного капіталу 40000, 00 грн.
Розмір частки, що пропонується до продажу складає 66,00 % від статутного капіталу, що складає 26400,00 (двадцять шість тисяч чотириста) грн..
Середньосписочна кількість працівників 1 людина.
Земельні ділянки за Товариством не зареєстровані.
Балансова вартість основних фондів складає: відомості відсутні.
Знос основних фондів: відомості відсутні.
Балансовий прибуток (непокритий збиток) складає: відомості відсутні.
Дебіторська заборгованість: відомості відсутні.
Кредиторська заборгованість: відомості відсутні.
Основні види продукції та робіт: оптова торгівля залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням та приладдям, за останні три роки реалізація відсутня, товариство господарської діяльності не здійснює.


3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)

https://tbetu.com.ua

19.05.2014 00:00:00 – 03.06.2014 11:59:59


4.

Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні

5632.00 грн., із можливістю зниження початкової вартості на тому ж аукціоні5.

Порядок пониження початкової вартості

За відсутності бажаючих укласти договір організатор електронних торгів кожний 3 годин 43 хвилин знижує початкову вартість на крок аукціону, але не нижче граничної вартості, яка становить 1 відсотків початкової вартості, вказаної в оголошенні про проведення аукціону, доти, доки не виявиться бажаючий укласти договір. Якщо після зниження початкової вартості виявиться бажаючий (бажаючі) укласти договір, аукціон проводиться в загальному порядку.

6.

Крок аукціону

1.0% від початкової вартості лоту, що складає 56.32 грн.

7.

Розмір та порядок внесення гарантійного внеску

Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 563, 20 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 16.05.2014 року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»


8.

Можливість надання переможцю податкової накладної


Не надається


9.

Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Закрите акціонерне товариство "Термо" в особі Ліквідатора Нікітенко Микити Олександровича. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1243 від 10.07.2013 року.

Місцезнаходження: 91005, м. Луганськ, вул. Фрунзе, 107-Б.

Телефон для зв’язку: 0504210838


10.

Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення


1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №40 від 30.12.2013 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


11.

Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах

1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №40 від 30.12.2013 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України по 16.05.2014 року до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


12.

Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні

1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.


13.

Порядок і критерії виявлення переможця торгів

Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.


14.

Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі

Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

ЗАТ «Термо», р/р 26000039901102 в АТ «УкрСибБанк», МФО 351005


15.

Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)

Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя

Місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5.

Телефон для зв’язку: (067)916 58 90, (066)418 30 76


16.

Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону

Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Суворова, буд.4, оф.4-5, Найдьонова Анна Юріївна, 066-418-30-76


17.

Відомості про повторний аукціон

Проводиться другий повторний аукціон. Попередній :http://tbetu.com.ua/lot/id/103615

http://www.minjust.gov.ua/section/404

http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/157

http://tbetu.com.ua/lot/id/103615

http://www.minjust.gov.ua/section/404

18.

Відомості по провадження у справі про банкрутство

Номер справи 22/63б, що знаходиться на розгляді в Господарського суду Луганської областi


Технічна документація лоту №104897Зразок договору купівлі-продажу по лоту №104897

ДОГОВІР

купівлі – продажу частки у статутному капіталі

^ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ЗАХІД-ТЕРМО»
_____________ «__»______2014 року
Закрите акціонерне товариство «Термо», в особі ліквідатора Нікітенко Микити Олександровича, який діє на підставі постанови Господарського суду Луганської області по справі 22/63б від 28.02.2012 року, надалі за текстом«Покупець», з одного боку,та 

Юридична/фізична особа за законодавством України _____________________, ідентифікаційний код _____________, місцезнаходження: Україна__________________________, надалі за текстом«Покупець», в особі _посада та ПІБ представника_______________, що мешкає за адресою:   _______________________, діючого на підставі Статуту, зареєстрованого державним реєстратором ____________________________ ________ року, номер запису ___________________ (з врахуванням всіх змін і доповнень до нього) з другої сторони, попередньо ознайомлені з правовими наслідками недодержання при вчиненні правочинів вимог закону, усвідомлюючи природу цього Договору та значення своїх дій, перебуваючи при здоровому розумінні та ясній пам‘яті, діючи вільно, за відсутності будь-якого примусу як фізичного, так і психічного, володіючи обсягом цивільної дієздатності та правоздатності, підтверджуючи дійсність намірів створити для себе юридичні наслідки, уклали даний Договір про наступне:


^ 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
 1.  ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується передати у власність ПОКУПЦЯ частку у статутному капіталі ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІД-ТЕРМО» (далі за текстом - ТОВ), а ПОКУПЕЦЬ зобов'язується прийняти та оплатити цю частку відповідно до умов даного Договору.

  1.  Відомості про ТОВ:

 Найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІД-ТЕРМО»;

 Організаційно-правова форма: Товариство з обмеженою відповідальністю.

 Первинно зареєстровано 03.02.2007 р. реєстраційний номер 16011020000000306;

 Код ЄДРПОУ 34463694;

  1.  Статутний капітал: 40000,00 грн. (сорок тисяч гривень 00 коп.). Статутний капітал ТОВ сформовано повністю.

  2.  Місцезнаходження: Україна, 35500, Рівненська область, Радивилівський район, місто Радивилів, вулиця Кузнєцова, б. 43, кв. 2

  3.  Розмір частки, що належить ПРОДАВЦЮ: 26400,00 грн. (двадцять шість тисяч чотириста гривень 00 копійок).

  4.  Відомості про частку ПРОДАВЦЯ, що продається:

 26400,00 грн. (двадцять шість тисяч чотириста гривень 00 копійок), що дорівнює 66 часткам та складає 66 відсотків Статутного капіталу ТОВ.

 Склад вкладу: грошові кошти.

  1.  ПОКУПЕЦЬ належним чином повідомлений про характер діяльності та про фінансовий стан справ ТОВ на момент укладення даного Договору.

  2. Продавець гарантує, що частка в Статутному капіталі ТОВ, яка є предметом продажу за даним договором, належить йому на праві власності.

  3. Вартість частка в Статутному капіталі ТОВ, яка є предметом даного договору, визначена шляхом аукціону, та згідно із протоколом проведення аукціону №_____ від ___________ року становить ___________гривень.

  4. Продавець гарантує, що частка в Статутному капіталі ТОВ не обтяжена арештом, розшуком, в заставі/іпотеці не перебуває, спору в суді щодо неї немає.

  5. Покупець ознайомився з відомостями про ТОВ, яке зазначено в п.1.1. цього Договору, претензій щодо нього не має.

  6. Покупець зазначає, що усі відомості про стан та характеристику частки в Статутному капіталі ТОВ, які були заявлені в оголошені про проведення аукціону та зазначені в п. 1.1. цього Договору відповідають дійсності та він стосовно цього жодних претензій не має.
 1.  ^ ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПРОДАЖУ ЧАСТКИ

  1.  ПОКУПЕЦЬ вважається повноправним учасником ТОВ з моменту підписання даного Договору та сплати ПРОДАВЦЮ суми в розмірі, який визначений у п. 1.8. даного Договору.
 1.  ^ ЦІНА ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
3.1. Розрахунок за частку в Статутному капіталі ТОВ, згідно даного договору, здійснюється Покупцем  шляхом перерахування коштів в сумі, визначеній в п.1.8 даного Договору, на розрахунковий рахунок Продавця в строки та порядку, які передбачені Протоколом про проведення аукціону/електронних торгів.

3.2. Гарантійний внесок у сумі 563 (п’ятсот шістдесят три) гривні 20 копійок, без урахування ПДВ, сплачений Покупцем, зараховується до ціни продажу майна.

3.3. За цим Договором оплаті підлягають грошові кошти у сумі ____________ грн. (_____________________________ гривень), без ПДВ..

3.4. Валютою платежу є українська гривня

 1.  ^ НАСЛІДКИ ПРОДАЖУ ЧАСТКИ ДЛЯ ПРОДАВЦЯ

  1.  За настання обставин, зазначених у п. 2.1. даного Договору, ПРОДАВЕЦЬ втрачає усі права та обов'язки щодо частки в ТОВ, що продається.

  2.  За настання обставин, зазначених у п. 2.1. даного Договору, ПРОДАВЕЦЬ втрачає всі права та обов'язки по відношенню до інших учасників ТОВ, які були обумовлені розміром його частки, що продається, в статутному фонді ТОВ.

  3.  ПРОДАВЕЦЬ стверджує, що не буде мати яких-небудь вимог до ПОКУПЦЯ та ТОВ після сплати ПОКУПЦЕМ суми коштів, зазначених у п. 3.1. даного Договору у строки, визначені у п. 4.1. Договору.

  4.  Продавець гарантує, що частка у ТОВ, яке є предметом продажу за даним договором, належить йому на праві власності. Продавець стверджує, що на момент укладання цього договору частка в ТОВ, що продається, нікому іншому не продана, не подарована, іншим способом не відчужена, не заставлена, під забороною (арештом) та під обтяженням, а також в податковій заставі не перебуває, судового спору, а також прав щодо неї у третіх осіб як в межах, так і за межами України немає.

   1.  ^ НАСЛІДКИ ПРОДАЖУ ЧАСТКИ ДЛЯ ПОКУПЦЯ

  5.  За настання обставин, зазначених у п. 2.1. даного Договору, ПОКУПЕЦЬ набуває свою частку у ТОВ.

  6.  До ПОКУПЦЯ при продажу частки ПРОДАВЦЕМ одночасно переходять права та обов'язки Учасника Товариства.

  7.  ПОКУПЕЦЬ з моменту державної реєстрації Статуту ТОВ в новій редакції зобов'язується виконувати вимоги установчих документів ТОВ, а також нести всі обов'язки учасника, що випливають з установчих документів та чинного законодавства.

   1.  ФОРС-МАЖОР

  8.  При настанні обставин неможливості повного або часткового виконання будь-якою із Сторін обов’язків по цьому Договору, а саме: пожежі, стихійного лиха, війни, прийняття законодавчими або виконавчими органами актів нормативного характеру, які обмежують або забороняють виконання цього Договору, і інших обставин, які не залежать від волі сторін, строк виконання зобов’язань переноситься на строк дії цих обставин.

  9.  Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов’язання по цьому договору в силу форс-мажорних обставин, повинна негайно попередити іншу сторону про настання та припинення форс-мажорних обставин. Доказом дії форс-мажорних обставин є довідка Торгово-Промислової палати місця дії форс-мажорних обставин.

   1.  ^ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ

  10.  Всі спори та розбіжності, які пов’язані з цим Договором, сторони зобов’язуються врегулювати шляхом переговорів. У випадку, коли Сторони не можуть дійти згоди, то спір повинен бути врегульований у судовому порядку.

   1.  ^ ІНШІ УМОВИ

  11.  Даний Договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань по цьому Договору.

  12.  Даний Договір укладений у чотирьох оригінальних примірниках та зберігається у Сторін, Державного реєстратора та у ТОВ.

  13.  У випадках, не передбачених даним Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

 1.  ^ РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН
  1   2   3   4   5Схожі:

Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Поштова, 2, Ленінський р-н, повідомляє про проведення аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів тб «Електронні...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Навігатор", ідентифікаційний код 30581177, розташованого...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Приватного (орендного) сільськогосподарського підприємства "Котівське", ідентифікаційний код 04544406, розташованого за адресою:...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "винконцерн", ідентифікаційний код 24541545,...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Приватного підприємство "Ваш Дім", ідентифікаційний код 32810386, розташованого за...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства "Херсоноблфармація", ідентифікаційний...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Спільного Українсько-Російсько-Югославського підприємства "Інтеравтомат" у формі тов,...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Факториал", ідентифікаційний код 32680198,...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 2 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Одеса, код єдпроу 38478971, місцезнаходження: 65026, м. Одеса, площа Грецька, буд. 1, оф. 301А., повідомляє про проведення електронних...
Пономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон iconПономарьової Злати Юріївни Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3 Щодо розміщення оголошення про проведення електронних торгів на веб-сайті в порядку статті 58 закон
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Комунальне підприємство «Орбіта», ідентифікаційний код 32278202, розташованого за адресою:...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи