Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження icon

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходженняНазваТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження
Дата конвертації17.09.2014
Розмір143.17 Kb.
ТипДокументи
джерело

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код ЄДПРОУ 38574979, місцезнаходження: 49000, м.Дніпропетровськ, вул..Баумана, буд.3 Б, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна Товариство з обмеженою відповідальністю "Пагото", ідентифікаційний код 31434283, розташованого за адресою: 51413, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 1/1:

 

Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 100456

Критерій


Опис


1.


Номер лоту


100456


2.


Характеристика майна

Цілісний майновий комплекс (ЦМК) - рухоме майно, що складається з:

1) холодильна станція для спірального морозильного апарату шокової заморозки крабових паличок

Тип: харчове обладнання

Рік: 2007

Стан: задовільний.

Технічна характеристика: електрична потужність максимальна 115 кВт, температура заморозки -36 ° С, -38 ° С, продуктивність не менше 600 кг / год, вага одного пакету замороженого не більше 4,5 кг.

Технічна документація відсутня.

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. І. Клюєва, 24;
2) холодильна установка, чиллер для отримання льодяної води для охолодження 1200 кг / год крабових паличок Тип: харчове обладнання

Рік: 2007

Стан: задовільний. Технічна характеристика: Температура крижаної води 2 ° С, 4 ° С, потужність 70 кВт, компресора Bitzer.

Технічна документація відсутня.

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. І. Клюєва, 24;
3) холодильна установка для лінії закалки морозива ОЛВ

Тип: харчове обладнання

Рік: 2007

Стан: задовільний.

Технічна характеристика: електрична потужність 25 кВт.

Технічна документація відсутня.

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Г. Сталінграду, 189;
4) чиллер охолодження пропиленгліколя

Тип: харчове обладнання

Рік: 2007

Стан: задовільний.

Технічна характеристика: температура крижаної води 2 ° С, 4 ° С, потужність 70 кВт, компресора Bitzer.

Технічна документація відсутня.

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Г. Сталінграду, 189;
5) чиллер охолодження СаCl2

Тип: харчове обладнання

Рік: 2007

Стан: задовільний.

Технічна характеристика: ескімо генератора Derby, підтримуюча температура -36 ° С, 3 холодильних компресора Bitzer сумарною потужністю 105 кВт.

Технічна документація відсутня.

Місцезнаходження: м. Дніпропетровськ, вул. Г. Сталінграду, 189;
3.


Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)


http://tbetu.com.ua

30.08.2013 00:00:00 – 14.09.2013 15:00:00


4.


Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні


90 953 536.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні5.


Крок аукціону0.5% від початкової вартості лоту, що складає 454767.69 грн.


6.


Розмір та порядок внесення гарантійного внеску


Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 9095353, 60 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 27.08.2013 року о 17-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»


7.


Можливість надання переможцю податкової накладної


Не надається


8.


Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю "Пагото" в особі Ліквідатора Черненченко Дениса Альбертовича. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 195 від 28 лютого 2013 року.

Місцезнаходження: 51413, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Промислова, 1/1.

Телефон для зв’язку: +380676314079


9.


Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення

  1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

  2. Сплатити реєстраційний внесок у розмірі 17 грн., Отримувач: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА».

  3. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

3.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

3.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №11 від 28.11.2012 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

3.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


10.


Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах


1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №11 від 28.11.2012 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України по 09.08.2013 до 17-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


11.


Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.


12.


Порядок і критерії виявлення переможця торгів


Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.


13.


Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі


Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

ТОВ "Пагото", МФО 334970, п/р 2600549002800, ПАТ "ПУМБ" м. Дніпропетровськ


14.


Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ

Місцезнаходження: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Баумана, буд.3 Б.

Телефон для зв’язку: (067) 630-94-75


15.


Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону


Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, місцезнаходження: 49000, м. Дніпропетровськ, вул..Баумана, буд.3 Б,

Гончаренко Ірина Борисівна, (067) 630-94-75


16.


Відомості про повторний аукціон


Аукціон проводиться вперше


17.


Відомості по провадження у справі про банкрутство


Номер справи 5005/2115/2011, що знаходиться на розгляді в Господарському суді Днiпропетровської областi^ Фото майна - лоту № 100456

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\холод стан шоковая замороз краб пал\холод стан шоковая замороз краб пал\p1000971.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\холод стан шоковая замороз краб пал\холод стан шоковая замороз краб пал\p1000970.jpg
c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\холод стан шоковая замороз краб пал\холод стан шоковая замороз краб пал\p1000969.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\холод уст олв\p1000986.jpg
c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\холод уст олв\p1000985.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\холод уст олв\p1000984.jpg
c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер для воды 1200\p1000976.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер для воды 1200\p1000975.jpg
c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер для воды 1200\p1000974.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер для воды 1200\p1000973.jpg
c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер пропиленгликоля\p1000991.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер пропиленгликоля\p1000990.jpg
c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер пропиленгликоля\p1000989.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер пропиленгликоля\p1000988.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер сас12\чилер сас12\p1000981.jpg

c:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер сас12\чилер сас12\p1000980.jpgc:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер сас12\чилер сас12\p1000979.jpgc:\users\asus\downloads\фото майна\фото майна\чилер сас12\чилер сас12\p1000978.jpg

^ Зразок договору купівлі-продажу по лоту №100456
ДОГОВІР

купівлі-продажу майна підприємства-банкрута


м. ______________

  «____» ________ 2013 року           ТОВ «Пагото», (код ЄДРПОУ 31434283) в особі ліквідатора Черненченко Д.А., який діє на підставі постанови Господарського суду Дніпропетровської області по справі №5005/2115/2011 надалі – «Продавець», з одного боку, та _____________________________________________________, в особі ___________________________________, яка (ий) діє на підставі ______________, надалі – «Покупець», з другого боку, уклали цей Договір, надалі – Договір, про наступне.

^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. На умовах даного Договору та на підставі протоколу проведення аукціону №_______ від ___ _____________ 2013 року, надалі – Протокол, Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві наступне майно:

Назва: Лот №1 ЦМК (цілісний майновий комплекс), який складається з:

1) холодильна станція для спірального морозильного апарату шокової заморозки крабових паличок;

2) холодильна установка, чиллер для отримання льодяної води для охолодження 1200 кг / год крабових паличок;

3) холодильна установка для лінії закалки морозива ОЛВ;

4) чиллер охолодження пропиленгліколя;

5) чиллер охолодження СаCl2.

, що знаходиться в м. Дніпропетровськ, Дніпропетровської області.

1.2. Продавець гарантує, що майно, яке є предметом продажу за даним договором, належить йому на праві власності.

            1.3. Вартість майна, яке є предметом даного договору, визначена шляхом аукціону, та згідно із протоколом проведення аукціону №_____ від «___» _________ 2013 року становить _____________________________гривень.

^ 2. ПЕРЕДАЧА ОБ'ЄКТА

2.1. Передача майна Продавцем і прийняття його Покупцем здійснюється після повної оплати вартості майна, та оформляється актом приймання-передачі, що підписується сторонами.

2.2. Право власності на майно переходить від Продавця до Покупця після отримання майна та підписання сторонами акту приймання-передачі.

2.3. Ризик випадкового знищення та випадкового пошкодження об'єкта переходить від Продавця до Покупця з моменту підписання акту приймання-передачі.

^ 3. ОПЛАТА ТА РОЗРАХУНКИ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1. Розрахунок за майно, згідно даного договору, здійснюється Покупцем  шляхом перерахування коштів в сумі, визначеній в п.1.3 даного Договору, на розрахунковий рахунок Продавця в строки та порядку, які передбачені Протоколом про проведення аукціону.

^ 4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

4.1. Кожна Сторона зобов'язується виконувати реально та належно обов'язки, покладені на неї цим Договором, та сприяти іншій Стороні у виконанні її обов'язків за цим Договором.

^ 5. ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

5.1. Покупець зобов'язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, сплатити Продавцеві ціну майна;

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, прийняти майно.

^ 6. ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

6.1. Продавець зобов'язаний:

- в порядку та на умовах, визначених цим Договором, передати Покупцю майно;

- сприяти покупцю в оформленні права власності на майно.

^ 7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ

7.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору, Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та чинним  законодавством України.

Особа, у власності якої перебувало майно до продажу на аукціоні, замовник та організатор аукціону не відповідають за недоліки майна, крім випадків їх навмисного приховування.

7.1.2. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

7.1.3. Сторона вважається невинуватою і не несе відповідальності за порушення Договору, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання цього Договору.

^ 8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. Всі спори, які виникатимуть між сторонами і витікають з даної угоди, в т.ч. щодо зміни та розірвання даного правочину, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами даного Договору.

8.2. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного в Україні законодавства.

^ 9. ДІЯ ДОГОВОРУ

9.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання.

9.2. Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним в Україні законодавством, цей Договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.

9.3. Продавець вправі відмовитись від даного Договору у випадку порушення Покупцем п.3.1. даного Договору.

Місцезнаходження і реквізити сторін:


ПРОДАВЕЦЬ

ТОВ «Пагото»

Адреса: 51413, Дніпропетровська область, м. Павлоград,

вул. Промислова, 1/1

ЄДРПОУ 31434283

п/р 2600549002800 ПАТ «ПУМБ»МФО 334970

.

___________________/________________/

м/п


ПОКУПЕЦЬ

____________________________________

____________________________________

____________________________________

_______________/____________________/

м/п
Схожі:

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Житомир, код єдпроу 38479006, місцезнаходження
Приватного (орендного) сільськогосподарського підприємства "Котівське", ідентифікаційний код 04544406, розташованого за адресою:...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Житомир, код єдпроу 38479006, місцезнаходження
Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Перемога", ідентифікаційний код 03744574, розташованого за адресою:...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження
Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження
Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження
Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-проектне підприємство "Променергокомплект", ідентифікаційний код 31449347, розташованого...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Кіровоград, код єдпроу 38477460, місцезнаходження
Кіровоград, код єдпроу 38477460, місцезнаходження: 25006, м. Кіровоград, вул. Кірова, буд. 73, кв. 1 А., повідомляє про проведення...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Херсон, код єдпроу 38477370, місцезнаходження
Херсон, вул. Михайловича, 9/33, кв. 7, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Хмельницький, код єдпроу 38574869, місцезнаходження
Дпроу 38574869, місцезнаходження: 29000, м. Хмельницький, вул. Пушкіна, буд. 9, оф. 2, повідомляє про проведення аукціону з продажу...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдпроу 38477433, місцезнаходження
Запоріжжя, вул. Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення електронних торгів з продажу майна фоп кібіновської Олени Олександрівни,...
Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Дніпропетровськ, код єдпроу 38574979, місцезнаходження iconТоварна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Запоріжжя, код єдрпоу 38477433, місцезнаходження
Відкритого акціонерного товариства «Мелітопольський верстатобудівний завод ім. 23 Жовтня», ідентифікаційний код 00222216, розташованого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи