Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 icon

Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6НазваВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Сторінка1/4
Дата конвертації17.09.2014
Розмір0.51 Mb.
ТипДокументи
джерело
  1   2   3   4

бланк

Вих. № 24/03-14/179-OГ/МЮ/ ВГСУ від 24.03.2014 року
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Державному органу з питань банкрутства
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6

Адміністратору автоматизованої системи – ДП «Інформаційні судові системи»
Виконавчого Директора

ТБ «Електронні торги України»

Пономарьової Злати Юріївни

Адреса: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 7, оф. 3
Щодо розміщення оголошення

про проведення електронних торгів

на веб-сайті в порядку статті 58 Закону України

«Про відновлення платоспроможності боржника

або визнання його банкрутом»

Товарна Біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Львів, код ЄДПРОУ 38478053, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул.. Карпінського, буд. 19, повідомляє про проведення аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів ТБ «Електронні торги України» з продажу майна ВАТ "Львівська ПМК №7", ідентифікаційний код 05513158, розташованого за адресою: 81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Шевченка,181:

 

^ Опис майна та порядок проведення аукціону, лот № 104089

Критерій


Опис


1.


Номер лоту


104089


2.


Характеристика майна (зазначаються марка, модель, рік випуску, об’єм двигуна, вид пального, пробіг, комплектація, потреба у ремонті, колір тощо)


Тип транспорта: Вантажівки

Марка (виробник): КамАЗ

Модель: 5320

Рік випуску: 1984

Кузов: бортовий

Коробка передач: механіка

Тип пального: дизель

Тип приводу: задній

Кількість дверей: 2

Колір: сірий

Об'єм двигуна: 10.85 тис. куб. см.

Пробіг, тис. км: 175

Комплектація: базова

Потреба у ремонті: гнилі підрамники, відсутній колінвал, радіатор тріснутий, гідроциліндер відсутній, кабіна потребує ремонту порогів, заклинені тормозні камери, акумулятори без клем, зігнивші кріплення ступиць, зношені тормозні накладки, борти потребують заміни.
Місцезнаходження: Львівська область, м. Пустомити, вул. Глинська, 54.3.

Час та місце проведення аукціону (для електронних торгів - веб-сайт, на якому проводяться електронні торги, та період часу, протягом якого проводяться торги)


https://tbetu.com.ua

24.04.2014 00:00:00 – 12.05.2014 11:59:59


4.


Початкова вартість та відомості про можливість її зниження на тому ж аукціоні


15800.00 грн., без можливості зниження початкової вартості на тому ж аукціоні5.


Крок аукціону1.0% від початкової вартості лоту, що складає 158.00 грн.


6.


Розмір та порядок внесення гарантійного внеску


Розмір гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості лоту та складає 1580, 00 грн.

Кінцевий строк сплати гарантійного внеску 22.04.2014року о 18-00 год.

Внесення гарантійного внеску здійснюється за наступними реквізитами отримувача: Товарна біржа «Електронні торги України», код ЄДРПОУ 25219107, р/р 2600900164175, МФО 380054 в ПАТ КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»


7.

Можливість надання переможцю податкової накладної


Надається


8.


Продавець майна, замовник аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: ВАТ "Львівська ПМК №7" в особі керуючого санацією Кобельника Олега Сергійовича. Свідоцтво на право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 473 від 12.03.2013р.

Місцезнаходження: 81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Шевченка,181.

Телефон для зв’язку: 0966756703


9.


Порядок оформлення участі в торгах, перелік документів і вимоги, що пред’являються учасникам, до їх оформлення1. Для прийняття участі в електронних торгах, користувач веб-сайту зобов’язаний, сплатити реєстраційний внесок в розмірі 17,00 грн., зареєструватися у встановленому порядку та пройти відповідну ідентифікацію.

2. Користувач, для реєстрації учасником, подає в електронному виді встановленого зразку заяву та додає у сканованому вигляді копії наступних документів:

2.1. Для фізичної особи:

копія паспорту та ідентифікаційного коду; копія квитанції чи платіжного доручення (для фізичної особи - підприємця) про сплату гарантійного внеску.

2.2. Для фізичної особи - підприємця: документи зазначені у п.п. 4.6.1. п.4 Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» протокол №40 від 30.12.2013 року та копію виписки з ЄДР, якщо особа подає заяву за дорученням – копію нотаріально посвідченого доручення.

2.3. Для юридичної особи: копія виписки з ЄДР (копія свідоцтва про державну реєстрацію), копія довідки статистики, копія доручення або копія наказу про призначення керівника, платіжне доручення про сплату гарантійного внеску.

3. Заявники нерезиденти додають копії наступних документів (повинні бути легалізовані та перекладені українською мовою): установчі документи; витяг з торговельного, банківського чи судового реєстру або реєстраційне посвідчення, сертифікат; про призначення керівника підприємства; у випадку представництва інтересів - довіреність уповноваженої особи заявника з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону; документи що посвідчують особу керівника/ представника заявника; документ, що підтверджує перерахування гарантійного внеску. Всі копії документів повинні бути посвідчені у відповідності до вимог чинного законодавства.

У реєстраційній заяві учасника обов’язково вказується наступна інформація: адреса електронної пошти, засоби зв’язку, фактична (поштова) адреса заявника, реквізити для повернення гарантійного внеску.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


10.


Порядок, місце, строк і час представлення заявок на участь в торгах


1. Порядок представлення заявок на участь в електронних торгах:

Заявки на участь в електронних торгах подаються в електронній формі відповідно до встановленого організатором аукціону зразку, що міститься на офіційному веб-сайті останнього, після сплати відповідного гарантійного внеску та ідентифікації учасника.

Ідентифікація учасника та порядок подачі заявок на участь в електронних торгах (аукціоні) здійснюється відповідно до Розділу ІV «Правил проведення відкритих торгів (аукціонів) в електронній формі при продажі майна боржників в ході процедур, що застосовуються у справі про банкрутство», затверджених головою Біржового комітету ТБ «Електронні торги України» (протокол №40 від 30.12.2013 року).

2. Місце представлення заявок на участь в торгах: http://tbetu.com.ua

3. Строк представлення заявок на участь в торгах: з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону на веб-сайті Міністерства юстиції України та Вищого господарського суду України по 22.04.2014 року до 18-00 годин.

Додаткова інформація щодо порядку, місця, строку і часу представлення заявок на участь в торгах розміщена на веб-сайті організатора торгів http://tbetu.com.ua


11.


Порядок та час повідомлення про допуск заявників до участі в аукціоні1.Допуск учасника до електронних торгів здійснюється організатором електронних торгів шляхом присвоєння йому кодового номеру, під яким цей учасник подає пропозиції щодо ціни, після перевірки поданої заявки на участь в електронних торгах встановленого зразку та доданих копій документів в електронному вигляді (за необхідності - надання оригіналів) та підтвердження зарахування гарантійного внеску.

2. Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

- заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені цим Законом і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

- подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

- станом на 18-00 годин останнього дня прийму заявок на участь в електронних торгах не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунки, вказані в повідомленні про проведення аукціону.12.


Порядок і критерії виявлення переможця торгів


Порядок внесення пропозицій щодо ціни лота визначається Організатором аукціонних торгів на веб-сайті організатора аукціону.

Переможцем електронних торгів визначається учасник, що запропонував на веб-сайті Організатора торгів найвищу ціну на час завершення торгів.

У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання договору купівлі-продажу майна протягом п'яти днів з дня отримання цього договору гарантійний внесок йому не повертається, і замовник аукціону має право запропонувати укласти договір купівлі-продажу майна учасникові торгів, яким запропонована найбільш висока ціна порівняно з ціною майна, запропонованою іншими учасниками торгів, за винятком переможця торгів. Якщо договір купівлі-продажу майна не був укладений, замовник аукціону приймає рішення про проведення повторних торгів і про встановлення нової початкової ціни продажу майна.

За результатами аукціону, та при умові сплати переможцем аукціону вартості лоту, з переможцем аукціону укладається договір купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.


13.


Строки платежів, реквізити рахунків, на які вносяться платежі


Протягом п'яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцеві торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п'яти днів з дня одержання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на розрахунковий рахунок:

№ 26007010980392 в Пустомитівському відділенні ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, ЄДРПОУ 05513158.


14.


Організатор аукціону (найменування, місцезнаходження, засоби зв’язку)


Найменування: Товарна біржа «Електронні торги України» в особі Філії Товарної біржі «Електронні торги України» в місті Львів

Місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул. Карпінського, буд. 19.

Телефон для зв’язку: (096) 67 56 703


15.


Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону


Філія Товарної Біржі «Електронні торги України» в місті Львів, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул.. Карпінського, буд. 19, Покітко Назар Петрович, (096) 67 56 703


16.


Відомості про повторний аукціон


Аукціон проводиться вперше


17.


Відомості по провадження у справі про банкрутство


Номер справи 33/32, що знаходиться на розгляді в Господарського суду Львiвської областiФото майна - лоту № 104089

 

Технічна документація лоту №104089


Зразок договору купівлі-продажу по лоту №104089

Договір купівлі-продажу

м. Львів _____________ 2014р.
Юридична особа за законодавством України ^ Відкрите акціонерне товариство «Львівська ПМК №7», надалі за текстом - ПРОДАВЕЦЬ, в особі арбітражного керуючого (керуючого санацією) Кобельника Олега Сергійовича, що зареєстрований за адресою: 79014, м. Львів, вул. Котика, 7 оф. 401, діє на підставі ухвали господарського суду Львівської області від 18.06.2013 року по справі № 33/32 про банкрутство, з одного боку, та

Юридична/фізична особа за законодавством України ___________________, _____________, надалі за текстом – ПОКУПЕЦЬ, в особі ________________, що зареєстрований за адресою: _______________________, реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________________, діє на підставі ____________________________________________________, з другої сторони,

іменуються надалі за текстом цього Договору ^ Сторони та кожна окремо – Сторона, попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства України щодо недійсності правочинів, діючи добровільно, при здоровому розумі, ясній пам’яті та розуміючи значення своїх дій, уклали цей договір купівлі-продажу, надалі за текстом – Договір, про наступне:
^ 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Продавець продав, а Покупець купив наступне майно (надалі по тексту – Майно):

Автомобіль Камаз 5320, реєстраційний № 14-79 ЛВЛ, вантажний бортовий, рік випуску 1984, колір сірий, об'єм двигуна 10,85л, кількість циліндрів 8, вид пального дизпаливо, стан неробочий. Місцезнаходження: Львівська область, м. Пустомити, вул. Глинська, 54.

1.2. Купівля-продаж Майна за цим Договором здійснюється відповідно до результатів аукціону з продажу майна підприємства - банкрута, організованого Філією товарної біржі «Електронні торги України» в місті Львові (код ЄДРПОУ 38478053, місцезнаходження: 79013, м. Львів, вул. Карпінського 19) у відповідності до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та оформленого протоколу проведення аукціону з реалізації майна підприємства - банкрута № _____ від _____________________ року.

1.3. Покупець свідчить, що відчужуване Майно ним оглянуте. Претензій до Продавця щодо якісних характеристик відчужуваного майна Покупець не має.

1.4. Продавець гарантує, що на момент укладення цього Договору Майно нікому іншому не продане, не подароване, не відчужене іншим способом, судового спору щодо нього як у межах, так і за межами України не має, як внесок до статутного капіталу юридичних осіб не внесено, не перебуває під забороною відчуження.

^ 2. ОПЛАТА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

2.1. Згідно з Протоколом проведення аукціону з реалізації майна підприємства - банкрута № _____ від _______________ року Майно продане за ___________________________ грн. в т.ч. ПДВ (надалі – Ціна продажу).

Ціна продажу є остаточною та не підлягає будь-яким змінам.

Гарантійний внесок у розмірі 1580,00 (одна тисяча п’ятсот вісімдесят гривень 00 копійок) грн., сплачений Покупцем для участі в аукціоні, зараховується до Ціни продажу.

2.2. Покупець сплачує кошти за придбане Майно на банківський рахунок, зазначений у протоколі проведення аукціону з реалізації майна підприємства - банкрута № _____ від _____________________ року, у строки та порядку, передбачені ч. 4 ст. 71 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

^ 3. ПЕРЕДАЧА МАЙНА

3.1. Передача Майна Продавцем і прийняття його Покупцем здійснюється за актом приймання-передачі, що підписується сторонами і оформлюється відповідно до вимог чинного в Україні законодавства.

3.2. Передача Майна від Продавця до Покупця здійснюється в день повної оплати Покупцем Ціни продажу.

3.3. Право власності на Майно, що є предметом цього Договору, виникає у Покупця з моменту передачі Майна та підписання Сторонами акту приймання-передачі.

^ 4. ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

4.1. За цим Договором кожна Сторона зобов’язується виконувати свої обов’язки, покладені на неї цим Договором, належним чином та сприяти іншій Стороні у виконанні її договірних зобов’язань.

4.2. Продавець зобов’язується в порядку та строки, визначені цим Договором, передати Покупцю Майно по акту приймання-передачі.

4.3. Покупець зобов’язується у порядку та строки, визначені цим Договором, сплатити Продавцю Ціну продажу та прийняти Майно.

^ 5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

5.1. У випадку порушення зобов'язання, що виникає з цього Договору (надалі - порушення Договору), Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та чинним законодавством в України.

5.2. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього Договору.

5.3. Сторона не несе відповідальності за порушення Договору, якщо воно сталося не з її вини (умислу чи необережності).

5.4. У разі порушення Покупцем строків проведення розрахунків за Майно, він сплачує продавцю пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, за весь час прострочення.

5.5. Особа, у власності якої перебувало Майно до продажу на аукціоні, замовник та організатор аукціону не відповідають за недоліки Майна, крім випадків їх навмисного приховування.

^ 6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

6.1. Усі спори і розбіжності, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами, а у випадку недосягнення згоди спір вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю відповідно до чинного в Україні законодавства.

^ 7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Усі зміни та доповнення до Договору здійснюються Сторонами в письмовій формі.

7.2. Жодна із Сторін не може передати свої права та обов’язки за цим Договором третім особам.

7.3. У випадках не передбачених даним Договором Сторони керуються чинним в Україні законодавством.

7.4. Сторони свідчать, що у тексті цього Договору зафіксовано усі істотні умови, що стосуються договору купівлі-продажу Майна.

7.5. Цей Договір укладено у двох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із Сторін.

7.7. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання його Сторонами.
  1   2   3   4Схожі:

Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Закритого акціонерного товариства «Термо», ідентифікаційний код 13392504, розташованого...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Фізична особа-підприємець Матвєєв Сергій Миколайович, ідентифікаційний код 2544401652,...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "винконцерн", ідентифікаційний код 24541545,...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "винконцерн", ідентифікаційний код 24541545,...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна зат "Черкаський агротепличний комбінат", ідентифікаційний код 31448762, розташованого...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна зат "Черкаський агротепличний комбінат", ідентифікаційний код 31448762, розташованого...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Суворова, буд. 4, оф. 4-5, повідомляє про проведення аукціону (електронних торгів) на веб-сайті організатора торгів тб «Електронні...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Дочірнього підприємства «Український папір» дахк «Укрпапірпром», ідентифікаційний код...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconВищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Відкритого акціонерного товариства «Вуглецевий композит», ідентифікаційний код 24516317,...
Вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 iconДержавному органу з питань банкрутства вищий господарський суд україни 01016, м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 Адміністратору автоматизованої системи – дп «Інформаційні судові системи»
Тб «Електронні торги України» з продажу майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Агротрейд", ідентифікаційний код 32707958,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи