Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні icon

Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні



НазваПрограма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні
Дата конвертації30.12.2012
Розмір139.22 Kb.
ТипПрограма
джерело
1. /Уроки _нформатики/Конспект уроку з _нформатики. Сходинки до _нформатики 3 клас. Писаренко О.В..doc
2. /Уроки _нформатики/Урок _нформатики Вознюк В._/Конспект уроку. Сортування даних.doc
3. /Уроки _нформатики/Урок _нформатики Яковишина А.В..doc
План-конспект уроку Тему: Текстовий редактор WordPad
Тема: Упорядкування і фільтрація даних у таблицях
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні



Урок інформатики

7 клас

Віньковецький НВК


Розробила

вчитель інформатики

Калюсецької ЗОШ І-ІІ ст..

Яковишина А.В.


Урок-гра «Тестовий редактор Word»

Мета:

  • навчальна: застосування умінь і навичок роботи в текстовому редакторі на практиці, узагальнити знання, навчитися використовувати Word у творчій роботі;

  • розвивальна: розвинути інтерес до предмета, стимулювати логічне мислення, творчі здібності і пізнавальну активність, сприяти профорієнтації;

  • виховна: формування особистої відповідальності за власний результат і результат роботи товаришів, формування емоційно-позитивного напряму на практичну діяльність, сприяти відповідальному ставленню до своїх обов'язків.

Тип уроку. Урок закріплення умінь і навичок

Обладнання: Комп’ютери класу, програма для роботи, картки з завданнями.


Хід уроку

Розум полягає не тільки у знанні,

але й в умінні застосовувати знання на практиці.

Аристотель

І. Організація класу до заняття (1 хв.)

Учитель (1 хв) Доброго дня, діти! Мене звати Аліна Володимирівна. Сьогодні ми з вами зустрілися вперше, але я надіюсь, що під час уроку ми знайдемо спільну мову. Тому, я розраховую на вашу підтримку і допомогу. Кожному з вас, хочу побажати, щоб на цьому уроці ви були: впевненими у собі, зібраними, працьовитими і творчими. Іншими словами, я бажаю вам УСПІХУ!

 

ІІ. Актуалізація опорних знань (4 хв.)

Перед тим як перейти до нашої теми уроку дізнаємося наскільки добре ви знаєте комп’ютер.

Відгадай загадку про складові комп’ютера

В блоці цім живе процесор
Помічник він, не агресор
В ньому щось гуде, співає
Одним оком нам моргає.
Головний він недаремно,
А зовуть його .....(системним)


Він покаже все на світі:
Що малюють, пишуть діти,
Грають як, і що співають,
І як пошту відправляють.
Все, що є відображає,
Без нього ПК немає! (монітор)


Скромний сірий колобок

Довгий, тонкий проводок

Зверху на коробці

Дві великі кнопки

В тебе є хороша книжка,

А в комп'ютера є ......(мишка).


Сотня клавіш, різні знаки

Спершу учні – небораки,

А тепер раз – два і готово

І відстукали ми слово.

Ось де пальцям фізкультура

І це все – ......(клавіатура).


Ось я кнопку натискаю

І папір вже заправляю.

Він друкує без зупинки

Вірші, пісні і картинки

І швидкий він, наче спринтер

Відгадайте, що це ...(принтер)


Може він порахувати,
Може він пісні співати,
Малювати і писати,
Помилки перевіряти.
Може він листа прийняти,
З другом швидко нас зв’язати,
Він багато чого може
І завжди нам допоможе! (комп’ютер )


З ним справу має архітектор,
З ним справу має будівельник.
Хто за комп'ютером працює,
До нього теж давно вже звик.
Скажіть про що іде тут мова –
Назвіть одне англійське слово. (Windows)


IІІ. Мотивація вивчення теми (2 хв.)

На сьогоднішньому уроці, ми узагальнимо та закріпимо наші знання з теми. Ще 2 тис. років тому давньо-китайський філософ Конфуцій сказав:

Те, що я роблю, я розумію,

Те, що я чую, я забуваю.

Те, що я бачу, я пам’ятаю.

Що і намагатимемося робити на сьогоднішньому уроці. Темою нашого уроку є «Текстовий редактор Word». На цьому уроці ми намагатимемося показати свою обізнаність в роботі з текстовим редактором.


Завдання уроку:

Закріпити свої навики та уміння в роботі з текстовим редактором.


IV. Гра «Змійка» (робота в парах) ( 5 хв.)

Учням роздаються картки з завданнями

Завдання: Рухаючись в усіх напрямках (крім діагонального), відгадати слова, які стосуються теми „Робота з текстовим документом”.



д

е

я




а

р

н

н

г

у

в

а
1.


в

ю

л

а

я

а

н

н

м
2.



д

і

л

и

и

в

и

т



3.



м

р

я

а

о

н

т

ф

н

у

в

а
4.


VІ. Виконання практичного завдання (15 хв).

Зараз на закріплення матеріалу, ви виконаєте практичне завдання, але перед цим послухайте, будь ласка, міні-інструктаж з техніки безпеки (ви знаєте, що під час роботи за комп’ютером необхідно дотримуватися деяких вимог, а саме не торкатися дротів живлення; за робочим місцем сидіти прямо, спокійно, не штовхаючись; не торкатися пальцями екрану монітора, монітор розташовувати на відстані не менше 50 см, не класти на клавіатуру сторонні предмети; при появі недоліків в роботі комп’ютера слід повідомити мене).

Практичне завдання: За допомогою панелі малювання створити наступний малюнок.


VІІ. Релаксаційна пауза (2 хв.)

1. Погляд спрямовувати вліво-вправо, вправо-прямо, вверх-прямо, додолу-прямо без затримки в кожному положенні. Повторити 5 разів і 5 разів у зворотному напрямі.

2. Закрити очі на рахунок "раз-два", відкрити очі і подивитися на кінчик носа на рахунок "три-чотири".

3. Кругові рухи очей: до 5 кругів вліво і вправо.


VІІІ. Розгадування кросворду „Робота в текстовому редакторі Microsoft Word” (8 хв)

Запитання до кросворду.

По-горизонталі:

2.Яку клавішу на клавіатурі потрібно натиснути, щоб зробити відступ між словами? (пробіл)

4. Шкільний урок, на якому вивчають роботу з комп’ютером? (інформатика)

9. Мигаючий символ на екрані монітора, в позицію якого вводять текст? (курсор)

12. Усунення помилок в документі? (редагування)

13. Що означає символ дискети на панелі інструментів? (зберегти)


По-вертикалі:

  1. Процес надання документу потрібного вигляду? (форматування)

3. Що з’являється на екрані монітора після завантаження текстового редактора? (вікно)

5. Основний елемент документа Word? (текст)

6. Панель інструментів, яка дозволяє створювати графічні об’єкти в документі? (малювання)

7. Як по-іншому називають частину тексту або документу? (фрагмент)

8. Як називається об’єкт (файл), з яким працює текстовий редактор? (документ)

10. Перш ніж виконати над текстом будь-яку дію, його потрібно .........? (виділити)

11. Яку клавішу використовують для переходу на новий рядок, тобто для створення абзацу? (ентер)






























1




















































2

















































3


























































4



















5







































































































6



















7




8





































9








































10







































































































11







12



























































































13





















































































14




















































































































































































ІX. Домашнє завдання. (2 хв.)

Скласти ребуси, кросворд до теми Word. Підготуватися до контрольної роботи.


Х. Підсумок уроку (5 хв.) Метод «Коло ідей»

Для підсумку нашої з вами роботи давайте використаємо наступне:

- Діти, назвіть, будь-ласка, один іменник. Наприклад, «Що сьогодні у нас відбулось?» (Урок)

До цього іменника назвіть два прикметники. Наприклад, «Який був цей урок?» (Цікавий, повчальний)

Назвати три дієслова, що стосуються уроку. (Навчилися, зробили, допомогли)

А тепер, будь ласка, складіть речення із запропонованих слів.

Сьогодні в нас відбувся ……….., …….. урок, на якому ми навчилися ….., зробили ……., допомогли товаришам.

Я сподіваюсь, що ці знання і навички вам знадобляться у майбутньому. Я дякую вам за наш урок і ще раз бажаю успіху. До побачення!


XІ. Рефлексія. (1 хв.)

Який настрій переповнює наприкінці уроку.




Схожі:

Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconПрограма для роботи та картки з завданнями. Хід уроку …Розум полягає
Перед тим як перейти до нашої теми уроку дізнаємося наскільки добре ви знаєте комп’ютер
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconБула собі головата, І зелена, І оката, Господиня Ква… Розум полягає не тільки у знанні, але й у вмінні застосовувати знання
Розвивати зв’язне мовлення учнів, пам’ять, вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки, вміння роботи в групах
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconРозум заключається не тільки в знанні, а й в умінні застосовувати знання на ділі. Аристотель
Розум заключається не тільки в знанні, а й в умінні застосовувати знання на ділі
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconКонспект уроку з теми: «Електричний струм у різних середовищах»
Обладнання: Презентація до даного уроку, картки із завданнями, картки із задачами, аркуші оцінювання, «Правила роботи в групах»,...
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconКонспек т уроку з англійської мови в 4 класі
Обладнання: Підручник, тематична презентація, картки для самостійної роботи, для роботи в парах, картки із зображенням космічних...
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconПрограма для проведення чату Віngо Сhat, презентація з матеріалами уроку, магнітна дошка, роздатковий матеріал. Хід уроку
Формувати практичні навички роботи з програмним забезпеченням для інтерактивного спілкування, продовжити формування навичок набору...
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconТема. Метан: молекулярна, електронна та структурна формули. Поширення у природі. Мета
Обладнання: мультимедійна дошка або комп’ютер, переносний екран, проектор; сигнальні картки зеленого, жовтого та синього кольорів;...
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconObjectives: educational, Обладнання: підручник; робочий зошит; роздавальний матеріал; картки для самостійної роботи. Хід уроку
Обладнання: підручник; робочий зошит; роздавальний матеріал; картки для самостійної роботи
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconОбладнання: мультимедійна дошка, комп'ютер,магнітофон, дошка, картки із завданнями, прислів'я, яблуко. Хід уроку
Обладнання: мультимедійна дошка, комп'ютер,магнітофон, дошка, картки із завданнями, прислів'я, яблуко
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconТема. Логарифмічні рівняння й нерівності. Мета узагальнити й систематизувати знання й навички учнів з теми «Логарифмічна функція»
Обладнання: комп’ютер, мультимедійний проектор, екран, молоток-гонг, картки з номерами для проведення аукціону, таблиця для підведення...
Програма для роботи, картки з завданнями. Хід уроку … Розум полягає не тільки у знанні iconПрограма для роботи з Інтернетом Хід уроку І. Організація класу до заняття (1хв)
Отже, за піднятими руками можна констатувати, що практично всі вміють користуватися інтернетом. А ви знаєте, як відбувається підключення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи