Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти icon

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освітиНазваХмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Дата конвертації01.05.2013
Розмір373.9 Kb.
ТипДокументи
джерело
1. /Kangaroo_Levenya_2011.docХмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Хмельницький обласний інститут

післядипломної педагогічної освіти
29000 м.Хмельницький, Майдан Незалежності,1, Будинок Освіти, тел. 656164, 657274, 654504

E-mail: hmoippo@i.ua, факс: 650386, 657472 (приймальня)

ідентифікаційний код 02139802
646 від “ 23 ” листопада 2010 р.

на № ____ від “___” _________________ 2010 р.


Начальникам відділів (управлінь) освіти

міських рад та районних держадміністрацій

Завідуючим районними (міськими)

методичними кабінетами


Прошу довести до відома керівників закладів освіти про те, що згідно листа Міністерства освіти і науки від 22.10.20101/9-750, та на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 "Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" та від 20.08.2002 № 476 "Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" у 2011 році Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру” проводиться 17 березня, а Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня" – 10 квітня.

Завдання інтерактивних конкурсів "Кенгуру" та "Левеня" можуть сприяти підготовці учнів до особливої форми контролю навчальних досягнень – тестування, яке активно впроваджується у навчальний процес.

Додаток: Правила організації та проведення конкурсів на 14 стор.

Ректор В.ВойтенкоМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua
від 22.10.10 19-750___

від на № ___

Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти
Про проведення Міжнародного

математичного конкурсу

"Кенгуру" та Всеукраїнського

фізичного конкурсу

"Левеня" у 2011 році


Повідомляємо, що на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 № 149 "Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" та від 20.08.2002 № 476 "Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" у 2011 році Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру” буде проведено 17 березня, а Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня" – 10 квітня.

Просимо сприяти проведенню цих заходів у рамках тематичних тижнів фізики та математики у загальноосвітніх навчальних закладах.

Додаток: Правила організації та проведення конкурсів на 13 арк.

Перший заступник Міністра Б.М.Жебровський


Хоменко О.В. 486-28-25

Борисова В.О. 417-85-69

Додаток до листа

Міністерства освіти і науки

від 22.10.10 № 1/9-750


П Р А В И Л А

організації та проведення

Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру – 2011”На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"” Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру” проводиться в Україні спільно з Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” ("Кенгуру без кордонів") під егідою ЮНЕСКО на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.


1. Оргкомітет конкурсу

Організація і проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Адреса центрального оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700, e-mail: kangaroo@lpml.com.ua; www.kangaroo.com.ua .

До повноважень Центрального оргкомітету належить:

 • вирішення питань щодо проведення конкурсу, обробки бланків відповідей учасників, відзначення переможців, оприлюднення результатів;

 • інформування Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” та освітян України про результати конкурсу;

 • формування пакету пропозицій до Міжнародної асоціації “Кенгуру без кордонів” для проведення конкурсу “Кенгуру” в наступному році;

 • делегування частини своїх повноважень регіональним координаційним центрам при підписанні відповідної двосторонньої угоди;

 • вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників, підготовка навчально-методичних посібників.2. Участь у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності.

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цієї школи.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу у своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви не пізніше
12 лютого 2011 року.

Конкурс проводиться в шести вікових групах:

МАЛЮК 2 для учнів 2 класів;

МАЛЮК 3-4 для учнів 3 – 4 класів;

ШКОЛЯРИК для учнів 5 – 6 класів;

КАДЕТ для учнів 7 – 8 класів;

ЮНІОР для учнів 9 – 10 класів;

ВИПУСКНИК для учнів 11 класів.

Рекомендована благочинна пожертва складає 10 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 10% зібраних пожертв може призначатися для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.


3. Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один день 17 березня 2011 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

У разі неможливості проведення конкурсу по області в робочий день обласні оргкомітети за дозволом Центрального оргкомітету можуть перенести проведення конкурсу на неділю 20 березня.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.

Координаторам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 17 квітня 2011 року.

Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.

Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь та копією переказу благодійного внеску.

Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.

Усі вчителі, що проводять конкурс у даному навчальному закладі, підписують доданий документ, у якому зобов’язуються провести конкурс згідно з даними правилами. У разі відсутності такого документу роботи учнів даного навчального закладу можуть бути вилучені з перевірки.

Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.

Учасники конкурсу сидять за партами по одному.

Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.

Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові;

Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.

Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою “Кенгуру”.

Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.

Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2011 року.

Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються до 1 вересня 2011 року у Центральному оргкомітеті, після чого утилізуються.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу Центрального організаційного комітету з проведення конкурсу в Україні.


4. Зміст і структура завдань

Завдання для учасників цьогорічного конкурсу запропоновано та затверджено Міжнародною асамблеєю асоціації “Кенгуру без кордонів” у м. Тбілісі (Грузія).

Для учнів 2 класів пропонується 15 тестових завдань різного ступеня складності: 5 – трибальних, 5 – чотирибальних, 5 – п’ятибальних. Для учнів 3 – 4 класів пропонується 24 тестових завдання різного ступеня складності: 8 – трибальних, 8 – чотирибальних, 8 – п’ятибальних, а для інших учасників конкурсу – 30 завдань, з них 10 – трибальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних.

До кожного завдання подається п’ять варіантів відповідей, серед яких є лише один правильний.

5. Оцінювання результатів

На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.

Якщо вибрано дві й більше відповідей на одне завдання, то відповідь вважається неправильною.

Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник: для учнів 2 класів – 60 балів; для учнів 3 – 4 класів – 96, для учнів 5– 11 класів – 120 балів.

Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

6. Підбиття підсумків конкурсу

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.

Переможцями конкурсу вважаються учні, які нагороджені сертифікатами «відмінний результат» та «добрий результат» відповідно до наступного порядку:

1/8 учасників конкурсу відзначається сертифікатом «відмінний результат» та 3/8 учасників конкурсу - сертифікатом «добрий результат».

Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.

Центральний оргкомітет на основі отриманої при перевірці бази даних робить статистичний аналіз результатів, опрацьовує всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.

Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається до управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститутів післядипломної педагогічної освіти.

7. Відзначення учасників конкурсу

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру”, який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, що проводив конкурс, та інформаційний вісник.

Переможці з найактивніших шкіл-учасників будуть запрошені до літніх навчально-оздоровчих математичних таборів.


8. Координаційні центри та регіональні координатори.

Для роботи Центрального організаційного комітету з регіонами створено регіональні координаційні центри та визначено регіональних координаторів:


АР Крим

Малько

Валентина Митрофанівна

Методист з навчальних дисциплін Міського методичного центру управління освіти Сімферопольської міської ради

0954085125

Вінницька область

Кривошея

Ігор Михайлович

Керівник центру математичної освіти «Ліга юних математиків» м. Вінниця

0509566566

Волинська область

Мазурик Валерій Володимирович

Заввідділу Волинської обласної Малої академії наук

0963888026

Дніпропетровська область

Поляков

Олег Володимирович

Директор Дніпропетровського обласного інтернату фізико-математичного профілю, доцент кафедри математичного аналізу ДНУ

0503400118

Донецька область

Павлов

Олександр Леонідович

Директор науково-виробничого центру математичної та комп’ютерної освіти (Центр МІОТ)

0506913263

Закарпатська область

Петечук

Василь Михайлович

Заступник директора з навчально-методичної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

0509257190


Житомирська область

Стужук

Наталя Львівна

Вчитель математики Коростенської міської гімназії

0662091075

Запорізька область

Кириченко

Галина Федорівна

Вчитель математики Запорізької гімназії №28 Запорізької міської ради Запорізької області

0677170096

Івано-Франківська область

Мальована

Галина Миколаївна

Вчитель математики Української гімназії №1 м. Івано-Франківська

0955151247

Київська область

Ліпчевський

Леонід Володимирович

Завідувач навчально-методичним кабінетом математики і фізики Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів

0501080124

Кіровоградська область

Сербіна

Надія Олексіївна

Вчитель математики НВК «Загальноосвітня школа №25, природничо-математичний ліцей»

0682530266

Луганська область

Бардаш

Олена Юріївна

Директор Луганського територіального відділення Малої академії наук України

0664824609

Львівська область

Зелез

Мирон Михайлович

Головний спеціаліст Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації

0972098485

Миколаївська область

Веліховська

Алла Борисівна

Завідувач науково-методичною лабораторією проблем інноваційного розвитку освіти Миколаївського ОІППО

0978826900

Одеська область

Мітельман

Ігор Михайлович

Заступник директора Рішельєвського ліцею міста Одеси, Заслужений учитель України

0487280997

Полтавська область

Семено

Лілія Дмитрівна

Методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому

0979849110

Рівненська область

Остапчук

Лілія Степанівна

Методист кафедри математики природничо-математичного ліцею «Елітар»

0685685693

Сумська область

Бардакова

Олена Георгіївна

Вчитель математики Сумської гімназії №1, вчитель-методист

0542221745

Тернопільська область

Козбур

Галина Євгеніївна

Вчитель математики Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області

0979600864

Харківська область

Стрельченко

Неля Наумівна

Вчитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27, вчитель-методист

0669569886

Херсонська область

Тидюк

Антоніна Миколаївна

Вчитель математики Херсонської спеціалізованої школи №24

0634733706

Хмельницька область

Сіренький

Ігор Олексійович

Вчитель математики та інформатики Полонської гімназії

0503769740

Черкаська область

Атамась

Володимир Васильович

Декан математичного факультету Черкаського національного університету

0671578947

Чернівецька область

Біляніна

Ольга Ярославівна

Завідувач центру природничо-математичних дисциплін Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

0506274841

Одинак

Марія Маноліївна

Завідувач центру безперервної освіти Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

0507159599

Чернігівська область

Гопаченко

Василь Васильович

Директор спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12 міста Чернігова

0979192886

м. Київ

Василенко

Олена В’ячеславівна

Вчитель математики ліцею Голосіївський №241

0679757752

м. Севастополь

Бормотова

Ольга Іванівна

Завідувач кабінету математики Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету

0665815067Примітка: З метою виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 24.05.2000
№ 149 та згідно з цими ПРАВИЛАМИ всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.Львівське відділення Укрексімбанку

Р/р 260010060560 МФО 325718, код 22360064 (з поміткою “Благочинні пожертви”)

Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”


ЗАЯВКА

на участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру – 2011”


від ____________________________________________________________________________________________________

(повна назва школи)

У нашому навчальному закладі бажають взяти участь у конкурсі “Кенгуру – 2011” _____________ осіб

Просимо вислати нам завдання згідно з таблицею

Рівень

МАЛЮК 2

МАЛЮК 3-4

ШКОЛЯРИК

КАДЕТ

ЮНІОР

ВИПУСКНИК

Клас

2

3

45

67

89

1011

УкраїнськаРосійська

Координатор проведення конкурсу в навчальному закладі (установі)
_____________________________ _____________________________ ______________________________

(прізвище) (ім’я) (по батькові)


Повна адреса навчального закладу _________________________________________

(індекс) (область)

_________________________________________

(район)

_________________________________________

(населений пункт)

_________________________________________

(вулиця, будинок)


код: тел.: факс:

e-mail:

Повна домашня адреса


_________________________________________

(індекс) (область)

_________________________________________

(район)

_________________________________________

(населений пункт)

_________________________________________

(вулиця, будинок)


код: тел.:


e-mail:


М.П. Підпис ___________________

П Р А В И Л А

організації та проведення

Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня-2011”На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2002 №467 “Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня” конкурс проводиться щорічно на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, активізації творчої діяльності вчителів, формування методичних рекомендацій до навчальних програм та нових підручників за результатами конкурсу.


1. Оргкомітет конкурсу

Організація і проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня” покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Адреса оргкомітету Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”: вул. Караджича, 29,
м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 240-17-02, e-mail: levenia.lviv@gmail.com; http://levenia.com.ua.

До повноважень оргкомітету належить:

пропагування ідеї конкурсу на території України;

забезпечення регіональних координаторів рекламними матеріалами;

проведення семінарів регіональних координаторів з метою вироблення спільних критеріїв проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”;

підготовка та обговорення пакетів завдань, підготовка , друк та розсилка координаторам у регіонах бланків відповідей, бланків реєстрації учасників та координаторів, інструкцій для координаторів;

перевірка бланків відповідей учасників конкурсу, проведення статистичної обробки результатів конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу;

розробка та друк бланків сертифікатів;

розсилка результатів конкурсу , бланків сертифікатів координаторам у регіонах;

відзначення учасників і переможців конкурсу та регіональних координаторів;

делегування частини своїх повноважень регіональним координаційним центрам при підписанні відповідної двохсторонньої угоди;

подання звіту Міністерству освіти та науки про проведення конкурсу в Україні.

вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників, підготовка навчально-методичних посібників.


2. Участь у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 7– 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього закладу.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора конкурсу в своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

За бажанням учасників учні 9-11 класів можуть обирати завдання для загальноосвітніх чи спеціалізованих класів, про що слід повідомити у заявці.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу оргкомітету разом з копією переказу благодійного внеску не пізніше 15 березня 2011 року.

Конкурс проводиться:

- для учнів 7 класів;

- для учнів 8 класів;

- для учнів 9 класів;

- для учнів 10 класів;

- для учнів 11 класів;

- для учнів 10 класів з поглибленим вивченням фізики;

- для учнів 11 класів з поглибленим вивченням фізики.

Рекомендований благодійний внесок складає 11 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 9 % цих внесків призначається для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об'єднанні навчальних закладів.


3. Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один день 10 квітня 2011 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку. Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.

Координаторам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 17 березня 2011 року.

Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається відповідно до заявки про участь та копії переказу благодійного внеску.

Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.

Координатори особисто перевіряють правильність реєстрації учасників та відмітку про вибране завдання для звичайних чи спеціалізованих класів.

Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.

Учасники конкурсу сидять за партами по одному.

Користуватися підручниками, довідниками, та допоміжною літературою категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.

Учасники конкурсу для розрахунків можуть використовувати калькулятор.

Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові.

Конкурс триває  75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.

Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу оргкомітету з поміткою “Левеня”.

Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.

Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2011 року.

Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються в оргкомітеті до 1 вересня 2011 року, після чого утилізуються.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу організаційного комітету з  проведення конкурсу “Левеня”.


4. Зміст і структура завдань

Завдання для учасників конкурсу запропоновані оргкомітетом конкурсу та затверджені експертною радою конкурсу.

Учасникам конкурсу пропонується 30 цікавих тестових завдань різного ступеня складності (10 – трьохбальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних);

До кожного завдання є три-п’ять відповідей, серед яких є лише одна правильна;

На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.

5. Критерії оцінювання результатів

Якщо вибрано дві і більше відповідей на дане завдання, то відповідь вважається неправильною.

Відсутність відповіді оцінюється в 0 балів.

За неправильну відповідь знімається 25% від кількості балів, що визначено за дану задачу.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 150; з них 30 балів кожен учасник отримує авансом.

Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.


6. Підбиття  підсумків конкурсу

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.

Сертифікатом «Відмінний результат» нагороджуються 12,5 % учасників конкурсу; сертифікатом «Добрий результат» - 37,5 % учасників конкурсу; сертифікат учасника отримають 50 % учасників конкурсу. Переможцями конкурсу вважаються учні, які нагороджені сертифікатами «Відмінний результат» та «Добрий результат».

Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.

Оргкомітет на основі отриманої під час перевірки бази даних здійснює статистичний аналіз результатів, опрацьовує  всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.

Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається в МОН України та управління освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститути післядипломної педагогічної освіти.

7. Відзначення учасників конкурсу

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників. Додатково можуть залучатися спонсорські кошти на місцях.

Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат переможця або учасника Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”, який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, де проводився конкурс, та інформаційний вісник. Учасники, що покажуть відмінний результат додатково отримають інформаційний вісник «Левеня-2011» вітає переможців» .


8. Координаційні центри та регіональні координатори.

Для роботи організаційного комітету з регіонами продовжується створення регіональних координаційних центрів та визначено регіональних координаторів деяких областей:


Регіон

Прізвище, ім’я та по батькові координатора

Координаційний центр

Контактні телефони

АР Крим

Кривощокова

Вікторія Юріївна

Міський методичний центр

м. Сімферополь

0502772962

м. Севастополь

Захарченко

Ольга Іллівна

ІПО Севастопольського міського гуманітарного університету

0692540560
0954877237

Вінницька область

Блащук

Анатолій Петрович

Вінницький ОІППО

0432670895

0961160454

Волинська область

Бурбела

Олена Федорівна

Центр науково-технічної творчості Волинського відділення МАН

0332257004

0678364980

Дніпропетровська область

Потапова

Тетяна Віталіївна

Дніпропетровський ОІППО

0567708286
0972773244

Донецька область

Охрименко

Ніна Анатоліївна

Донецький ОІППО

0623451809

0661771959

Закарпатська область

Гайналій Людмила Іванівна

Закарпатський ІППО

0312236130

0504320551

Житомирська область

Поплавський

Микола Дмитрович

Відділ освіти Коростенської РДА

0414241077

0975555193

м. Житомир

Воробей Ірина Олексіївна

м. Житомир управління освіти

0979089725

0412480266

Запорізька область

Крамаренко

Наталія Володимирівна

Запорізький ОІППО

0612346711
0684466159

Івано-Франківська область

Куриндаш Наталя Олександрівна

Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу

0342523046

0505533144

Київська область

Хоренко Олександр Михайлович

Київський ОІППО

0446350442

0954621226

Кіровоградська область

Буряк Юрій Володимирович


Побережний Петро Васильович

Кіровоградський обласний ЗНВК гуманітарно-естетичного профілю

Кіровоградський ОІППО
ім. Василя Сухомлинського

0522221744

0982289649


0522244594

Луганська область

Звіряка Світлана Усманбаївна

Луганське територіальне відділення МАН

Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля

0642500827

0503944893

Львівська область

Алексейчук

Володимир Іванович

Львівський фізико-математичний ліцей

0322401702

0984506347

Миколаївська область

Ліскович

Олена Володимирівна

Миколаївський ОІППО

0512364039
0667741306

м. Одеса

Кривицька Ольга Володимирівна

ЗОШ № 86 м. Одеси

066 7474987

048 2449083

Полтавська область

Кучеренко Олег Володимирович

Полтавський ОІППО

0665258290

м. Рівне

Ключник Віктор Васильович

Управління освіти Рівненського міськвиконкому

050 5588646

Сумська область

Лабудько

Степан Пилипович

Сумський ОІППО

0542332166
0664208721

Тернопільська область

Бойко Наталія Зиновіївна


Мялковська Ольга Ярославівна

Кастранець Лілія Михайлівна

Шегера Світлана Василівна

Кубашек Стефанія Степанівна

Тернопільський Технічний ліцей

Борщівський райво

Чортківське райво

Кременецьке райво

Теребовлянське райво

0352432872


0354121327

0355220305

0964578030

0355121596

м.Харків

Божинова Фаїна Яківна

Харківська гімназія №46

050 3648202

057 7375647

м. Херсон

Кисла Ірина Іванівна

Херсонський ліцей

0552292071

0506643363

Хмельницька область

Гудзь

Віктор Володимирович

Хмельницький ОІППО

0382650303

0973541095

Черкаська область

Новосельський Микола Андрійович

Черкаський ОІППО

0472640127

м. Чернівці

Пшенічка

Пауль Францович

Чернівецький міський ліцей №1

0676864017

Чернігівська область

Лещенко

Оксана Миколаївна

Чернігівський ОІППО

0462224047

0997118035


Примітка: З метою виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 20.08.2002 №467 та згідно з цими Правилами всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.


Філія АТ “Укрексімбанк”
Р/р 260030260560  МФО 325718 ЄДРПОУ 22360064


(з поміткою “Благочинні внески на проведення конкурсу “Левеня”)
Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”

Витяг з
Додаток до листа Міністерства освіти і науки України
від 12 серпня 2010 № 19-551


Інформація про результати проведення

Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2010"


18 березня 2010 року в Україні проходив Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2010". Конкурс проводиться відповідно до наказу від 24.05.2000 № 149 Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародною асоціацією "Кенгуру без кордонів" та під егідою ЮНЕСКО. Базовим закладом є Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Запропоновані завдання конкурсу мають на меті сприяти підготовці учнів до особливої форми контролю навчальних досягнень – тестування, яке активно впроваджується у навчальний процес. Задачі різного ступеня складності створюють умови для розвитку здібностей учнів, різних видів мислення (образного, логічного, комбінаторного тощо), формування уміння читати та обробляти інформацію у графіках, таблицях, діаграмах, рисунках, навичок самостійної роботи. Математичний конкурс «Кенгуру» – суттєва допомога вчителям у вирішенні актуального питання впровадження нових змістових ліній як елементи комбінаторики, початок теорії ймовірностей та елементи статистики.

У 2010 році в конкурсі "Кенгуру" взяло участь 469 554 учнів, з них - 59 023 учень показали відмінний результат, 175 266 учнів показали добрий результат. Заявки про участь у конкурсі надійшли від 8925 навчальних закладів (45 % від загальної кількості загальноосвітніх навчальних закладів України).

Конкурс проведено у шести вікових групах:

   • рівень "Малюк – 2" для учнів 2-х класів;

   • рівень "Малюк – 3, 4" для учнів 3–4-х класів;

   • рівень "Школярик" для учнів 5–6-х класів;

   • рівень "Кадет" для учнів 7–9-х класів;

   • рівень "Юніор" для учнів 10-х класів середніх загальноосвітніх шкіл та 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів із поглибленим вивченням математики;

   • рівень "Випускник" для учнів 11-х класів середніх загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів із поглибленим вивченням математики.

Розподіл загальної кількості учасників за віковими групами наведено в таблиці:


Рівень

Малюк 2

Малюк 3,4

Школярик

Кадет

Юніор

Випускник

К-сть уч.

54500

121638

120971

99501

57646

15298


Результати участі в регіональному розрізі:Хмельницька область

Координатор Сіренький Ігор Олексійович

Загальна кількість учасників: 22 098

Відмінних результатів 3 668

Добрих результатів 8 056

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 327

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Рівень

Малюк 2

Малюк 3,4

Школярик

Кадет

Юніор

Випускник

К-сть уч.

2498

5276

5705

4603

3237

779Найактивніші учасники конкурсу:


Назва освітньої установи (осередки конкурсу)

Населений пункт

Кількість учасників

Координатор

Об’єднання шкіл

м. Кам’янець-Подільський

1889

Мельник І.В.

Об’єднання шкіл

м. Шепетівка

1241

Заслонкіна Л.С.

Об’єднання шкіл

м. Старокостянтинів

1064

Шевчук Н.В.

Об'єднання шкіл

Кам’янець-Подільський район

993

Кухта В.А.

Об’єднання шкіл

Теофіпольський район

959

Цісар С.С.

Об’єднання шкіл

Дунаєвський район

896

Юрченко Л.П.

Об’єднання шкіл

Красилівський район

866

Ткач В.Д.

Об’єднання шкіл

Городоцький район

806

Ференс Г.Г.

Об’єднання шкіл

Деражнянський район

728

Корчова Л.В.

Об’єднання шкіл

Чемеровецький район

721

Бойко М.І.

Об’єднання шкіл

Хмельницький район

721

Лісова Т.Г.

Об’єднання шкіл

Шепетівський район

714

Береговська Н.О.

Об’єднання шкіл

Білогірський район

700

Пастернак О.І.

Об’єднання шкіл

Старокостянтинівський район

646

Сукманюк С.І.

Об’єднання шкіл

Волочиський район

598

Комаровська Г.С.

Об’єднання шкіл

Ярмолинецький район

549

Данильчук Н.С.

Об’єднання шкіл

Ізяславський район

547

Сугонятко Ж.В.

Інформаційно-методичний центр

м. Славута

530

Кривошия Т.І.

Об’єднання шкіл

м. Нетішин

508

Петрук О.В.

Ліцей №17

м. Хмельницький

496

Гулевата А.В.

Об’єднання шкіл

Полонський район

423

Котляр О.С.

Об’єднання шкіл

Летичівський район

370

Надольний В.П.

Об’єднання шкіл

Віньковецький район

319

Побєдінська Н.В.

Обласний ліцей-інтернат

м. Хмельницький

271

Ковш О.С.

ЗОШ №24

м. Хмельницький

268

Пірцхалава Л.Д.

НВК №10

м. Хмельницький

266

Мазурок Г.К.

Об’єднання шкіл

Славутський район

260

Міхальська О.М.

Об’єднання шкіл

Старосинявський район

221

Денисенко О. І.

Гімназія №1

м. Хмельницький

208

Литвинюк Г.В.

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

м. Нова Ушиця

208

Фортельна Н.П.

ЗОШ №4

м. Нетішин

208

Бершеда Л.О.
Схожі:

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconХмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Відповідно до листа Організаційного комітету Міжнародної олімпіади з основ наук від 20. 09. 2010 року №71 інформуємо
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconХмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
«Дніпро» та дитячого міжнародного журналу «Пізнайко» з метою вдосконалення та розвитку української мови, збагачення її лексичного...
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconХмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Одеської облдержадміністрації спільно з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів розпочато проведення Всеукраїнських учнівських...
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconПолтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconУрок з російської мови
Міністерство освіти І науки молоді та спорту україни луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconСумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Розділ І. Впровадження педагогічних технологій у системі особистісно-орієнтованого навчання 4
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconЛуганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
«Валентність хімічних елементів. Визначення валентності за формулами бінарних сполук»
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconДніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Як називається технологія з’єднування металевих деталей з допомогою розплавленого металу
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconУправління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Методичне забезпечення навчально-виховного процесу в навчальних закладах області в 2011-2012 навчальному році
Методичне забезпечення навчально-виховного процесу в навчальних закладах області в 2011-2012 навчальному році (рекомендації методичним,...
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconДніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Завдання ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці)
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти iconДніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради
«Розвиток творчої особистості дитини в умовах формування єдиного виховного простору»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи