Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році icon

Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному роціНазваПро проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році
Дата конвертації01.05.2013
Розмір127.58 Kb.
ТипКонкурс
джерело
1. /1_9_866_301110_Intel_tehno2011.docПро проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному роціМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, ministry@mon.gov.ua
від 30.11.10_1/9-866__

від ___ на №

Міністерство освіти і науки

Автономної Республіки Крим,

управління освіти і науки обласних,

Київської та Севастопольської

міських державних адміністрацій


Про проведення конкурсів

«Intel-ЕкоУкраїна» та

«Intel–ТехноУкраїна»

у 2010 – 2011 навчальному році


З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій Міністерство освіти і науки спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г.Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.

Національний етап включає в себе два конкурси: «Intel-ЕкоУкраїна» (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України) та «Intel – Техно Україна» (установа-організатор – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»).

Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія.

Конкурс «Intel–Техно Україна» проводиться 27-31 січня 2011 року за категоріями: математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.

Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.

Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.

Для участі в конкурсі «Intel–Техно Україна» необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 31 грудня 2010 року, а для участі в конкурсі «Intel-ЕкоУкраїна» - до 15 січня 2011 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

Конкурси «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна» проводяться у два етапи:

І етап: 1 - 31 грудня 2010р. («Intel–Техно Україна»), 1 грудня 2010 року – 15 січня 2011 року («Intel-ЕкоУкраїна») – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;

ІІ етап: 27 - 31січня 2011р. («Intel–Техно Україна»), 15-18 лютого («Intel-ЕкоУкраїна») – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.

Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 8 по 13 травня у м.Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна» за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.

Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF «Наука в школі» для наукових керівників учасників конкурсів.

В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.

Просимо розповсюдити цю інформацію серед потенційних учасників конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel–Техно Україна».


Умови національних конкурсів: http://www.isef.kpi.ua та http://nenc.gov.ua/isef

умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp

вимоги до наукових робіт: http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf


Додаток 1 - умови проведення конкурсів

Додаток 2 - форма заявки на участь у конкурсі «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна».


Т.в.о. Міністра Б.М.Жебровський


Додаток 1

до листа МОН України

від “_30_“ _11______ 2010 р.

№ _1/9-866____


Умови проведення конкурсів «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна


 1. Мета

Конкурси «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF, який проводиться серед кращих молодих

учених і винахідників світу з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.


 1. Завдання

 • виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, які проводять дослідження в різних сферах науки й техніки;

 • розвиток інженерної та наукової думки серед молоді;

 • популяризація серед молоді науки як професійної сфери;

 • популяризація наукових та науково-технічних досліджень і розробок молодих учених.
 1. Категорії конкурсів


«Intel-Техно Україна»


 • Математичні науки

 • Фізика та астрономія

 • Комп'ютерні науки

 • Інженерія

 • Енергетика


«Intel-ЕкоУкраїна»


 • Біологія

 • Ботаніка

 • Зоологія

 • Екологія та екологічна інженерія

 • Науки про Землю (географія, геологія)

 • Науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини)

 • Хімія та біохімія

 • Біоінженерія
 1. Учасники Конкурсу

До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років.

Подані на Конкурс наукові проекти мають бути виконані учнями індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту). Кожен учасник має право брати участь тільки в одному національному конкурсі: або «Intel–Техно Україна», або «Intel-ЕкоУкраїна». Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів та обласних етапів МАН за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.

Результати відбору до участі у очному етапі, а також поточні новини будуть оприлюднені на сайтах конкурсів http://www.nenc.gov.ua/isef та http://www.isef.kpi.ua, а також у вигляді запрошень на електронну пошту.


 1. Порядок проведення національних етапів Intel ISEF


Конкурс проходить у два етапи:


І-й етап − заочний конкурс тез

Тези наукових робіт на Конкурс подаються українською мовою. Обсяг тез 2-3 стор.; шрифт Times New Roman, 14; інтервал - 1,5; формат роботи - Microsoft Word 6.0 або більш пізні версії; малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото додаються до тез окремо. Загальна кількість додатків не повинна перевищувати 10.


У тезах має розкриватися наступна інформація:

 • Коротка творча назва проекту (має відбивати суть проекту, бути яскравою та складатися з кількох захоплюючих погляд слів)

 • Повна тема наукового дослідження

 • Актуальність теми

 • Мета та короткий виклад основних положень проекту

 • Гіпотеза

 • Матеріали і методи дослідження

 • Результати експериментів

 • Аналіз отриманих результатів (сформулюйте основні результати, оцініть їх новизну, вкажіть, чому отримані результати кращі за ті, що вже існують)

 • Висновки, можливість науко-практичного використання результатів дослідження (доцільність, подальші плани)

 • Перелік використаних джерел.


ІІ-й етап − презентація проектів у постерному (стендовому) режимі та наукове інтерв’ю з членами журі.


На ІІ етапі основна увага журі Конкурсу приділяється вмінню учня презентувати свій проект, вести наукову бесіду, аргументовано відповідати на запитання, доводити та відстоювати власну точку зору, спілкуватись за темою дослідження українською та англійською мовами.

Для демонстрації проекту учасники можуть розміщувати на робочому місці демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки.


За результатами ІІ етапу Конкурсів буде визначено переможців у кожній категорії. Два індивідуальні та один командний проекти-переможці кожного з конкурсів, відібрані науковим журі, отримають право представляти Україну на Міжнародному конкурсі Intel ISEF 2011, який відбудеться з 8 до 13 травня 2011 року у м.ЛосАнджелес (штат Каліфорнія, США). Командні проекти змагатимуться на кожному конкурсі між собою окремо, незалежно від категорії, за право участі у міжнародному конкурсі.


 1. Вимоги до наукових проектів

До участі у ІІ етапі Конкурсу допускаються учасники, чиї наукові проекти виконані у формі постера. Розміри постера: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина − 60 см та дві бічні − по 30 см кожна).


Структура постера

 1. Коротка творча назва проекту

 2. Актуальність задачі

 3. Мета проекту

 4. Гіпотеза

 5. Матеріали дослідження

 6. Методи дослідження

 7. Результати експериментів

 8. Висновки

 9. Науково-практичне застосування

 10. Подальші плани

 11. Бібліографія.


Додаткові матеріали, які розкривають деталі, хід та результати дослідження:

 • план проведення наукового дослідження

 • журнал (щоденник) дослідження

 • опис результатів дослідження

 • макети та робочі моделі

 • комп’ютерна презентація до стенду.

Журнал дослідження - план дослідження, щоденник дослідження, робочі записи, графіки, діаграми, ескізи тощо.

Опис дослідження - документ, у якому зазначено проблему, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результатів дослідження, подальші плани, бібліографію тощо.


Наукові проекти, підготовлені у іншому форматі (демонстрації, інформаційні повідомлення, пояснювальні моделі або результати досліджень літератури) конкурсною комісією не розглядатимуться.


Наукове шахрайство (плагіат, підробка, використання чи презентація чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або Конкурсу.


 1. Критерії оцінювання наукових проектів

Наукові проекти журі Конкурсу оцінює за наступними критеріями:

Критерії

Максимальна кількість балів

Індивідуальний проект

Командний проект

Наукова обґрунтованість дослідження/інженерна думка

25

20

Можливість практичного застосування

25

20

Актуальність дослідження

15

15

Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички

15

15

Методологічні підходи, наукові навички

10

10

Творчий підхід

10

10

Робота у команді10

Загалом

100

100


Наукові проекти, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями під наглядом наукового керівника - кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця, викладача вищої школи).


За детальнішою інформацією звертатись до організаційного комітету конкурсу:

 • Анастасії Юріївни Причиненко, керівника конкурсів Intel ISEF в Україні, тел. 044 490 64 85, e-mail: Anastasiya.prychynenko@intel.com

 • Максима Анатолійовича Дмитренка, координатора «Intel-Техно Україна», Тел.: 050-516-01-90; 044-236-70-98; Е-mail: patent_ua@ukr.net;

 • Вікторії Іванівни Тараненко, координатора “Intel-Еко Україна”, тел. 044-430-04-91, E-mail: victoriya@nenc.gov.ua


Бажаємо успіхів!

Додаток 2

до листа МОН України

від “_30_“ _11______ 2010 р.

№ _1/9-866____


ЗАЯВКА

на участь у конкурсі “Intel-Техно Україна” та “Intel-Еко Україна”


 1. Інформація про науково-дослідницький проекту

Коротка творча назва проекту (так, як представлено на постері – не більше 8 слів!)______________________________________________________________


Повна наукова назва проекту

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Категорія проекту (необхідне відмітити):

Intel-Техно Україна”

 • Математичні науки

 • Фізика та Астрономія

 • Комп’ютерні науки

 • Інженерія

 • Енергетика

Intel-Еко Україна”

 • Біологія

 • Ботаніка

 • Зоологія

 • Екологія та екологічна інженерія

 • Науки про Землю

 • Науки про людину

 • Хімія та біохімія

 • Біоінженерія
Тип проекту (необхідне відмітити)

 • індивідуальний

 • командний (кількість учасників: два , три  )

Наявність макетів та діючих моделей

 • наявні

 • відсутні

Чи представлявся даний науковий проект на інші конкурси? Так ; Ні 

Якщо так, то на які саме? _________________________________________

Яке місце виборов? ________________________________________________

Перелік технічних засобів, необхідних для демонстрації проекту: _________________________________________________________________

 1. Інформація про учня-дослідника

Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) учня, який виконав та представляє на конкурс наукове дослідження _________________________________________________________________


Число, місяць, рік народження______________________________________


Клас____________________________________________________________


Скільки років займається науковими дослідженнями ____________________


Рівень володіння англійською мовою

 • базовий

 • середній

 • високий
 1. Інформація про навчальний заклад


Повна назва навчального закладу ______________________________________________________________________________________________________________________________________

Район Києва/ або область та район України ___________________________

Адреса навчального закладу __________________________________________________________________________________________________________________________________

ПІБ директора _________________________________________________________________

Телефон школи _________________________________________________________________


 1. Інформація про наукового керівника проекту

ПІБ________________________________________________________________

Місце роботи, посада, науковий ступінь __________________________________________________________________________________________________________________________________

Скільки років є науковим керівником конкурсанта _________________________________________________________________


 1. Інформація про шкільного вчителя з профільного предмету

ПІБ шкільного вчителя _________________________________________________________________

Місце роботи, посада, науковий ступінь (якщо є) шкільного вчителя _________________________________________________________________


6. Контактна інформація конкурсанта

Домашня адреса

будинок №______, квартира _____________

вулиця ________________________________________________________

місто/ населений пункт __________________________________________

індекс ________________________________________________________

район/ область _________________________________________________

моб. телефон (_____) _________________

E-mail (обов’язково) ____________________________________________Схожі:

Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №200 Про підсумки програми Intel® «Шлях до успіху»
«Шлях до успіху»» та з метою реалізації основних завдань «Концепції профільного навчання», регіонального освітнього проекту «Формування...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconАналіз методичної роботи закладу в 2010-2011 навчальному році
Законів України "Про освіту”, "Про загальну середню освіту”, Національної доктрини розвитку освіти, Концепції загальної середньої...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №71 Про затвердження складу атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації у 4-х класах Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 Харківської міської ради Харківської області у 2010-2011 навчальному році
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 Харківської міської ради Харківської області у 2010-2011 навчальному році та...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №94 Про затвердження складу атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації у 9-х класах Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області у 2010-2011 навчальному році
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області у 2010-2011 навчальному...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №75 Про затвердження складу атестаційних комісій для проведення державної підсумкової атестації у 11-х класах Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області у 2010-2011 навчальному році
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області у 2010-2011 навчальному...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconПро організацію та проведення у 2011/2012 навчальному році І (районного) етапу Х обласного конкурсу ораторського мистецтва
На виконання наказу Головного управління освіти І науки Харківської обласної державної адміністрації від 30. 09. 2011 №510 Про організацію...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №353 Про проведення І ііі етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2011 2012 навчальному році
Дніпропетровської облдержадміністрації від 19. 09. 2011р. №729/0/212-11 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №162/0/212-12 Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2011/2012 навчальному році
України від 21. 07. 2011 №1/9-556 «Щодо організації навчально-виховного процесу у 2011/2012 навчальному році», від 27. 01. 2012 №1/9-61...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №136 Про організацію та проведення профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності міста Харкова у 2010-2011 навчальному році
Головному спеціалісту відділу нормативності і якості освіти Горбачовій І.І. здійснювати контроль за проведенням профілактичних медичних...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №300 Про організацію та проведення поглиблених профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2011/2012 навчальному році
«Про організацію та проведення поглиблених профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2011/2012...
Про проведення конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel-ТехноУкраїна» у 2010 2011 навчальному році iconНаказ №88 Про проведення поглибленого медичного огляду учнів ліцею
Харкова у 2011/2012 навчальному році з метою подальшого моніторингу стану здоров’я дітей та забезпечення проведення поглибленого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи