Умови та правила Конкурсу icon

Умови та правила КонкурсуНазваУмови та правила Конкурсу
Дата конвертації30.04.2013
Розмір82.41 Kb.
ТипДокументи
джерело
1. /Final_conditions.docУмови та правила Конкурсу

Умови та правила Конкурсу


"З комп’ютером назустріч майбутньому"

(далі - "Конкурс")


 1. Участь у Конкурсі предбачає згоду з нижченаведеними Умовами та правилами.
 1. До участі допускаються особи, яким виповнилося 18 років Молодшим учасникам потрібна письмова згода батьків або інших законних представників для їх участі. До участі не допускаються співробітники корпорації Intel, її афільованих та дочірніх компаній, а також їх родичі й особи, які беруть безпосередню участь в організації Конкурсу. Цей Конкурс оголошується тільки для осіб, що постійно проживають на території України. Проведення даного Конкурсу регулюється законодавством України.
 1. Умови участі3.1 Загальна інформація

В період із 20 листопада 2010 року до 20 січня 2011 року включно компанія Intel за підтримки групи компаній «МУК» проводить конкурс есе « З комп’ютером назустріч майбутньому» серед вчителів середніх шкіл на тему «Комп’ютер у моєму житті це...». Конкурс розрахований на вчителів, а також тих, хто небайдужий до своєї школи і готовий випробувати свої сили у творчому дуеті з вчителем. Очікується, що конкурсне есе буде написане власне вчителем або спільно з вчителем (реєстраційну форму обов’язково заповнює вчитель). У конкурсі можуть брати участь представники загальноосвітніх шкіл України I–III ступенів. У конкурсі не можуть брати участь представники недержавних освітніх установ, а також установ громадських і релігійних організацій (об'єднань).


3.2 Для того, щоб мати можливість прийняти участь у конкурсі есе, потенційні конкурсанти мають задовольнити наступні кваліфікаційні вимоги:

- Придбати у період з 20 листопада 2010 року до 20 січня 2011 року ноутбук будь-якого виробника на базі процесора Intel Core i3 у будь-якому магазині роздрібних мереж Comfy, Eldorado або Foxtrot (список магазинів доступний на Інтернет-сторінці конкурсу http://future.iteach.com.ua)

- Надіслати не пізніше ніж в останній день проведення конкурсу, тобто 20 січня 2011 року, через Інтернет - сторінку конкурсу http://future.iteach.com.ua, на електронну адресу future@iteach.com.ua або на поштову адресу 02140 м. Київ, вул. Гришка, 9, оф.154 копію касового чеку з фіскальним номером, що підтверджує придбання такого ноутбука

3.3 Сутність завдання:

- До участі у конкурсі будуть прийматись есе на тему «Компьютер у моєму житті це...». Очікується, що робота буде мати обсяг не більше ніж 2 сторінки формату А4 тексту, написаного шрифтом 12 розміру.

- Усі роботи мають бути творчими, авторськими (без штампів та компіляцій з ресурсів Інтернет), інноваційними та такими, що розкривають тему використання комп’ютерів як у повсякденному житті учасника (включаючи захоплення, якщо такі є), так і у його/її професійній діяльності.

3.4 Критерії для оцінки надісланих есе:

– Творчий підхід та креативність у викладенні сучасних та можливих майбутніх для конкурсанта моделей застосування комп’ютерів у повсякденному та професійному житті (те, над чим конкурсант буде працювати);
– Наявність продемонстрованого розуміння значущості використання сучасних інформаційних технологій для підвищення якості навчання та розвитку суспільства;

- Наявність зрозумілих пояснень, в чому саме комп’ютерні технології допомогають або допомогатимуть (для тих, хто має нетривалий досвід спілкування з комп’ютерами) конкурсанту в його повсякденному та професійному житті;

- Наявність конкретних прикладів з особистого життя конкурсантів надасть роботі перевагу;

- Наявність міркувань, які розкриватимуть значення цифрових технологій для виявлення талантів учнів, для підвищення рівня життя молоді, розширення світогляду, допомоги в індивідуальному розвитку і виборі майбутніх прагнень за рахунок покращення якості навчального процесу надасть роботі суттєву перевагу.

  1. Умови, строки та порядок надання конкурсних робіт, а також строки оголошення результатів Конкурсу

Для того, щоб надати роботу на конкурс потрібно:

 • Задовольнити кваліфікаційні вимоги, викладені у п. 3.2.

 • У строк не пізніше, ніж в останній день проведення конкурсу, 20 січня 2011року, зареєструватися на Інтернет-сторінці конкурсу http://future.iteach.com.ua, заповнивши запропоновану форму заявки. Заявка на участь у конкурсі ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути заповнена вчителем.

 • У строк не пізніше ніж в останній день проведенния конкурсу 20 січня 2011року відправити через сайт есе на тему «Комп’ютер у моєму житті - це...». Есе має пояснювати, в чому саме комп’ютерні технології допомагають або допомагатимуть конкурсанту в повсякденному чи професійному житті. Для того, щоб есе було прийнято до розгляду, в реєстраційну форму ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно внести фіскальний номер з чеку, копію якого було надіслано організаторам конкурсу (див. п.3.2)

 • Переможців конкурсу буде визначено до 2 лютого 2011 року

 • Інформацію про переможців буде опубліковано на Інтернет- сторінці конкурсу http://future.iteach.com.ua

 1. Участь у Конкурсі обмежується однією заявкою на участь від одного учасника (одна електронна заявка на одне ім'я й одну адресу електронної пошти або одна паперова заявка на одне ім'я й одну домашню адресу). Адреси електронної пошти підлягають перевірці. Учасники цього Конкурсу погоджуються, що організатори можуть публічно оголосити імена переможців. Переможці будуть визначені з числа допущених до Конкурсу учасників, роботи яких відповідають усім умовам допуску, в т.ч. постійне проживання у вказаній вище країні. Заявки, отримані після встановленого терміну, будуть автоматично знищені. Отримані заявки і Конкурсні роботи (як удостоєні, так і не удостоєні нагороди) учасникам не повертаються. 1. Організатори не несуть відповідальності за будь-які наслідки неотримання заявки учасника: внаслідок її втрати або затримки поштовою службою чи провайдером послуг електронної пошти, перерваного або невірного повідомлення та інших обставин припиненого чи неналежного функціонування поштового повідомлення, а також недопуску заявки до участі в Конкурсі у зв'язку з її неотриманням, затримкою, ушкодженням, неповнотою або невідповідністю умовам Конкурсу і чинного законодавства. У разі виявлення подвійних заявок учасника або іншої несумлінності в його діях, такий учасник негайно втрачає права участі в Конкурсі. 1. Нагороди (призи) переможцям дійсного Конкурсу:- 1 місце: 2 переможці - 2 компьютерні класи по 14 персональних нетбуків учня Intel Classmate, 2 планшетні персональні комп’ютери Impression ImPad, 2 електронні книжки Lbook (тільки в разі перемоги робіт поданих спільно з вчителем і тільки для другого учасника творчого дуету);

- 2 місце: 1 приз - персональний нетбук Lbook A Tablet Touch Screen;

- 3-місце: 1 приз - персональний нетбук Lbook A;

- 4 місце: 1 приз - електронна книжка Lbook;

-5 місце: 1 приз - електронні книжка Lbook;

Заохочувальні призи для авторів перших трьохсот есе: 300 флеш пристроїв на 2Гб

Гарантований приз для всіх учасників: навчальний диск

Призи не підлягають заміні, компенсації грошовим платежем або передачі іншим особам.

 1. Учасники погоджуються, що корпорація Intel та її дочірні компанії, так само, як і рекламні та промоутерські агентства корпорації Intel та її дочірніх компаній, а також їх посадовці, керівництво, співробітники, представники й агенти не несуть відповідальності та звільняються переможцями від будь-яких претензій у разі ушкоджень, утрат, витрат або збитку будь-якого роду, понесених частково або повністю, прямо або побічно в результаті прийняття, розпорядження, використання або невикористання призу або його частин, або участі в Конкурсі. 1. Корпорація Intel залишає за собою право змінити дані Умови та правила, а також припинити або відмінити Конкурс у будь-який час і з будь-якої причини, без попереднього повідомлення. Intel не бере зобов'язання щодо оновлення інформації, що міститься в цьому документі. Умовою участі в Конкурсі є прийняття його правил як остаточних, при цьому учасники погоджуються дотримуватись даних правил. 1. Суддею Конкурсу виступає корпорація Intel і/або її уповноважені представники для даного Конкурсу, при цьому їх рішення є остаточними та юридично обов'язковими. Фінальні призи присуджуються на винятковий розсуд Intel або її уповноважених представників. З питань, пов'язаних з Конкурсом, Intel у листування не вступає. У разі роботи над даним Конкурсом співорганізатором, умови що вказані тут, поширюються і на співорганізаторів |. 1. Відносно застосованого оподаткування повідомлення відповідних державних податкових органів і виконання податкових зобов'язань, пов'язаних з отриманням нагороди (призів), є обов'язком переможців. Корпорація Intel і її дочірні компанії не несуть відповідальності та не беруть ніяких зобов'язань відносно оподаткування або інших витрат, понесених у зв'язку з отриманням призів у рамках цього Конкурсу. 1. Умови надання й обробки інформації у зв'язку з Конкурсом:"Інформація" - будь-які відомості (повідомлення, дані, в т.ч. персональні дані), що надані Учасником у рамках Конкурсу, зокрема містяться в заявці про участь, реєстраційних формах і Конкурсних роботах Учасника.

Через надання Інформації Учасник дає свою добровільну згоду і дозвіл на отримання й обробку Інформації корпорацією Intel, її дочірніми і афільованими компаніями у всьому світі, іншими визначеними тут організаторами або адміністраторами Конкурсу, а також їх підрядчиками, для досягнення цілей Конкурсу й інших визначених даними умовами цілей, а також на те, що Інформація буде :

  1. включена до інформаційної бази Конкурсу і зберігатися у цій базі;

  2. може оброблятися і включатися в інші автоматизовані бази даних та інформаційні системи Intel і її дочірніх і афільованих компаній в тій мірі, в якій це необхідно для оцінки зацікавленості в ідеях Учасника і підготовки пропозиції про грант, фінансування, роботу, співпрацю і т. п. та укладення угоди, а також в цілях просування товарів, робіт, послуг Intel на ринку;

  3. може бути безоплатно опублікована у засобах масової інформації, включаючи засоби публікації для загального відома, в т.ч. мережу Інтернет, протягом усього терміну Конкурсу, а також після його завершення.

Надавши Інформацію, Учасник бере на себе відповідальність за дотримання наступних гарантій і зобов'язань :

 1. Учасник є законним володарем Інформації (суб'єктом даних) і має всі повноваження, необхідні для її надання на даних умовах.

 2. Інформація не складає комерційної, особистої, професійної, сімейної, службової й іншої таємниці Учасника або інших осіб, а також державної таємниці, і є достовірною, повною, достатньою і допустимою до надання й обробки на даних умовах.

 3. Учасник зобов'язується за запитом Intel або іншого організатора Конкурсу негайно у письмовій формі надати додаткове підтвердження його згоди на надання й обробку Інформації (чи якої-небудь її частини), в порядку і відповідно до чинного законодавства.

 4. Перед реєстрацією і наданням Інформації Учасник уважно ознайомився з даними умовами, визнав їх розумними і прийнятними та погодився зі встановленим ними порядком отримання й обробки Інформації.

 1. Організатор(и) Конкурсу :


Intel Ukraine Microelectronics Ltd.

04119, Київ, Україна, вул. Дегтярівська 27ТСхожі:

Умови та правила Конкурсу iconПравила проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова» І. Загальні положення
Ці Правила визначають порядок організації та щорічного проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева...
Умови та правила Конкурсу iconУмови та порядок проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2012”
Учитель року – 2012” від 07. 11. 2011 №1265 та головного управління освіти І науки Київської обласної державної адміністрації “Про...
Умови та правила Конкурсу iconПрезентація конкурсу “Дерево роду” Для кожної людини її родовід – це джерело її сили
Університету «Україна» розпочалася зустріч студентів зі Світланою Яровою (див фото), помічником депутата Вінницької обласної Ради...
Умови та правила Конкурсу iconПро проведення IX міжнародного фестивалю-конкурсу журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»
Головним управлінням освіти І науки Київської міської державної адміністрації, Київським Палацом дітей та юнацтва за підтримки Національної...
Умови та правила Конкурсу iconНаказ №278 Про проведення районного етапу VІ міського конкурсу знавців української мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
Умови проведення районного етапу VІ міського конкурсу знавців української мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних...
Умови та правила Конкурсу iconКонкурс художніх робіт «Харків у фарбах майбутнього» Умови проведення І (шкільного) етапу міського конкурсу художніх робіт. Конкурс проводиться у трьох номінаціях

Умови та правила Конкурсу iconПоложення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 30. 12. 97 N 1396/97 ( 1396/97 )
Порядок та умови проведення конкурсу на реєстрацію приватної нотаріальної діяльності серед осіб, які мають намір її
Умови та правила Конкурсу iconДодаток №1 Які правила догляду за предметами особистої гігієни ти знаєш?... Додаток №2
Краще носити білизну тканин,вона краще поглинає і,отже,створює більш умови для шкіри
Умови та правила Конкурсу iconПравила дорожнього руху; Правила пожежної безпеки; Правила поводження з електроприладами; Правила користування ліфтами; Правила користування газовим приладдям
Юний друже! На канікулах буде багато вільного часу, ти будеш відпочивати разом з батьками або будеш гуляти з друзями на подвір`ї,...
Умови та правила Конкурсу iconПравила мережевого етикету
Етикет — це правила хорошого тону в тій або тій соціальній групі. В інтернеті вже склалися певні правила спілкування. Тому викладачі...
Умови та правила Конкурсу iconНаука хліб мільйонотонний, Дари розвіданих морів
А в останній день тижня о 13. 00 в актовій залі відбудеться розіграш лотереї «Математична забава», де ви змо¬жете витратити ці гроші...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи